Не холостяк, як думають всі: 64-річний Стас Боклан розповів, хто є його обраницею протягом 38 років

Відомий актор Станіслав Боклан вперше розповів про свою кохану дружину Наталію Кленіну: хто вона, як виглядає та чим займається? Подробиці особистого життя.

Народний артист України, Станіслав Боклан, став об’єктом палкої прихильності тисячі українок, що прагнуть розкрити таємниці життя свого улюбленого артиста. Їхня увага фокусується на особистому житті та романтичних стосунках, зокрема на виборі життєвого партнера.

Молодий актор, після завершення навчання в університеті імені Івана Карпенка-Карого, прибув до Маріуполя, де зустрівся з Наталією. Спільна праця в театрі стала початком їхніх романтичних стосунків, що розпочались приблизно в 1986 році.

Актор Стас Боклан розповів подробиці особистого життя
Актор Стас Боклан розповів подробиці особистого життя

Для обох них це був другий шлюб. У Наталії, зі свого попереднього шлюбу є син Кирило Думський, який став відомим київським діджеєм. Станіслав від самого дитинства виховував його, ставши для нього батьком. У Кирила тепер є двоє своїх дітей. У Наталії Кленіної та Станіслава Боклана є спільна донька – Марія Боклан. Вона закінчила акторський факультет і працює кастинг-директоркою в кінокомпанії “Star Media”.

Наталія виступає головним критиком для свого чоловіка, завжди готова поділитися своїми думками та порадами. Вона висловлює свою думку про кожну роль, що вважає великою удачею, враховуючи свій багаторічний досвід як акторки.

Актор Стас Боклан розповів подробиці особистого життя
Актор Стас Боклан розповів подробиці особистого життя

Наталія вражає не лише своїми акторськими вміннями, які вона демонструє на сцені, але й своєю експертністю в господарстві, яка вразила не лише її близьких, а й сусідів. Разом із своїм чоловіком, вона створює відмінну присадибну ділянку, де кожна деталь створює картину гармонійного життя і спільної праці.

Також, Наталія проявляє велику любов до тварин. Вона часто волонтерить у місцевих організаціях, які займаються лікуванням та адопцією безпритульних тварин. У їх власному будинку є декілька улюбленців, серед яких особливе місце займає кіт на ім’я Філя.

Незважаючи на свої 64 роки, Наталія продовжує захоплюватися активними заняттями. Вона любить велосипедні поїздки та катання на роликах, і часто проводить ці часи разом зі своєю родиною, насолоджуючись спільними пригодами та активним відпочинком.

Нові статті

Схожі статті

За 4 роки змінився так, що не впізнати: Олег Винник показав, який вигляд має зараз і куди зник з України

Олег Винник показався у Німеччині та стало помітно, що співак значно змінився протягом чотирьох років: як наразі виглядає чоловік та з ким зображений на фото?

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?