З макіяжем і манікюром: як виглядає 52-річна донька 86-річної Ади Роговцевої, яка успадкувала красу акторки

Ада Роговцева - талановита акторка, яка виховала двох дітей від коханого чоловіка Костянтина Степанкова. "Один Факт" покаже, як зараз виглядає 52-річна донька театральної артистки - Катерина.

Катерина Костянтинівна Степанкова — єдина донька відомої української акторки Ади Роговцевої і Костянтина Степанкова. Зараз вона — вже зовсім доросла жінка, якій виповнилось 52 роки.

Народна артистка України Ада Роговцева пишається своєю спадкоємицею. Зіркова мама розповідала, що Катерина обрала для себе ту ж професію, що і сама Ада Миколаївна, успадкувавши від неї не тільки природну красу, але й творчий талант.

Катерина Степанкова – режисер і акторка, яка почала виходити на театральну сцену ще в той момент, коли знаходилась в материнській утробі.

Ада Роговцева з донькою Катериною Степанковою
Ада Роговцева з донькою Катериною Степанковою

Після народження Катерини пройшло пʼять років, перш ніж вона знов опинилась на театральних підмостках. Першою роллю, яка дісталась маленькій Катрусі — була девʼятирічна Леся Українка у пʼєсі режисера Юрія Щербака. Катя зі сцени читала вірші, які славетна поетеса написала в девʼятирічному віці.

Ада Роговцева показала дорослу доньку
Ада Роговцева показала дорослу доньку

В свої пʼять років Катерина Степанкова мала невеличкий зріст, але мала настільки потужний голос, що ним легко заповнювався увесь великий зал.

Ада Роговцева пригадувала, що з самого дитинства Катерина була взірцевою ученицею та навчалась в українській школі. А ще — працювала на радіо і в театрі. Катерина Степанкова рано почала писати вірші і створювала поезію двома мовами.

Ада Роговцева в спільному проекту із донькою, Катериною Степанковою
Ада Роговцева в спільному проекту із донькою, Катериною Степанковою

Вже в дорослому віці Катерина Степанкова захопилась режисурою. Дівчині навіть вдалося попрацювати в творчому тандемі зі своєю зірковою матусею. Ада Роговцева зізнавалась, що її донька стала режисером багатьох чудових вистав і подарувала своїй матусі, головні ролі у популярних виставах. З ними вони їздили по багатьох українських містах по декілька разів.

Чим Катерина Степанкова займається зараз?

Катерина Степанкова і Ада Роговцева займаються волонтерством
Катерина Степанкова і Ада Роговцева займаються волонтерством

Від початку повномасштабного вторгнення росіян до України Катерина Степанкова разом із мамою Адою Роговцевою стали активно займатися волонтерською діяльністю. Чоловік та син Катерини служать в ЗСУ. Сама ж актриса та режисерка створила власний волонтерський центр і всіляко допомагає українським захисникам.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.