Бив і принижував: 50-річна Олена Мозгова зізналась, що у неї були нездорові стосунки з її екс-чоловіком

Олена Мозгова звернулась до своїх підписників та розповіла про власний досвід нездорових стосунків: що відомо та про кого з колишніх йдеться мова?

Олена Мозгова поділилася своїм досвідом аб’юзивних стосунків. Вона розповіла, що багато років жила з людиною, яка дозволяла собі піднімати на неї руку та морально знущатися. Продюсерка поділилась цим негативним досвідом після того, як отримала повідомлення від жінки, яка перебуває в аналогічній ситуації.

Мозгова висловила думку, що життя з чоловіком, який принижує і застосовує фізичне насильство, абсолютно неприйнятне. Вона звернулася до жінок із закликом не відкладати прийняття рішення про розрив таких стосунків, навіть якщо це здається дуже складним завданням. Її думка полягає в тому, що необхідно негайно залишити кривдника, щоб мати можливість розпочати нове життя.

Олена Мозгова пригадала свої нездорові стосунки з екс-чоловіком
Олена Мозгова пригадала свої нездорові стосунки з екс-чоловіком

Продюсерка не вказала конкретно, про кого з своїх попередніх чоловіків йдеться в її історії, тож її прихильники можуть лише робити власні припущення.

На сьогодні зірка перебуває у шлюбі зі співаком Девідом Аксельродом. Проте її шлях до нинішнього щастя був непростим і включав три зміни сімейного статусу. Перший її шлюб був із українським хокеїстом Валентином Олецьким. Пізніше вона вдруге вийшла заміж за чоловіка на ім’я Дмитро, з яким у них народилася донька Зоя.

Українська продюсерка Олена Мозгова і співак Девід Аксельрод вже понад вісім років насолоджуються щасливим шлюбом. Їхній союз народився з великих випробувань і значного нерозуміння з боку суспільства.

Олена Мозгова пригадала свої нездорові стосунки з екс-чоловіком
Олена Мозгова пригадала свої нездорові стосунки з екс-чоловіком

З моменту початку їхніх стосунків багато хто не схвалював цей союз через дев’ятирічну різницю у віці між ними. Навіть найближчі родичі були категорично проти цих стосунків.

Незважаючи на численні перешкоди, Олена Мозгова і Девід Аксельрод вирішили довіритися своїм почуттям і йти вперед, не зважаючи на заперечення оточення. Вони стали прикладом того, як справжні почуття можуть подолати будь-які труднощі.

Нові статті

Схожі статті

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.