Майже не змінилась: 44-річна Катерина Бужинська показала архівні фото, де їй лише 15 років – красуня ще та

Відома співачка Катерина Бужинська поділилась архівними фото, де їй лише 15 років, але варто зазначити, що зовсім не змінилась: що відомо про життя зірки?

Народна артистка України Катерина Бужинська поділилася з прихильниками згадкою про свої юнацькі дні. На своїй сторінці в Instagram вона оприлюднила фотографію, де зображена у віці 15 років, миттєве фото після своєї перемоги на музичному фестивалі. У цьому архівному знімку молода Катерина тримає в руках свій диплом та усміхається щиро. Навколо неї можна побачити глядачів, які аплодують їй та виражають радість її успіху.

Шанувальники зірки відзначили, що протягом цих 30 років вона практично не змінилася та залишилась тією самою. Інші зазначили, що з роками вона стала лише кращою та продовжує  зачаровувати своїм талантом.

Катерина Бужинська показала, який вигляд мала 30 років тому. Фото з Instagram @buzhynska
Катерина Бужинська показала, який вигляд мала 30 років тому. Фото з Instagram @buzhynska

Відомо, що раніше Катерина була бек-вокалісткою у відомої Софії Ротару, але відтепер вона визнана артистка України та улюбленець публіки не лише в рідній країні, але й за її межами. Її музичний шлях почався ще з дитинства, коли маленька Катя виступала у дитячому ансамблі “Дзвінкі голоси” та отримувала перші музичні навички у музичній школі.

Катя Бужинська, відома своїми успішними гастролями як у СНД, так і за його межами, підкорила серця аудиторії у США, Великобританії, Ізраїлю, Португалії, Канаді та Італії. Значний внесок у її музичну кар’єру зробили сольні виступи, зокрема перед високопоставленими посадовцями держави.

Катерина Бужинська показала, який вигляд мала 30 років тому
Катерина Бужинська показала, який вигляд мала 30 років тому

Однак, не лише музика визначає її вплив на світовій сцені. Міжнародний соціальний проект “Діти за мир у всьому світі”, ініційований Катериною, визнаний наймасштабнішим у своїй категорії і увійшов до Книги рекордів. Цей проєкт відображає не лише музичний талант, а й бажання сприяти міжнародному злагодженню та співпраці.

У своєму особистому житті Катерина також зазнала змін. Вона виховує свою доньку Олену від першого шлюбу з продюсером Юрієм Квеленковим. Проте, з квітня 2014 року, вона вийшла заміж за Дмитра Стойчева. Їхній шлюб увінчався радісною подією, коли в грудні 2016 року Катерина народила довгоочікуваних двійнят – сина та доньку.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?