“Пожила за кордоном і досить”: Оля Полякова забирає доньку з елітної англійської школи назад до України

Схоже, що за кордоном не так сильно сподобалось: королева ночі Оля Полякова вирішила забрати свою 12-річну доньку Алісу з Великої Британії назад до Києва: що сталося?

Українська співачка Оля Полякова розповіла про те, що її молодша донька, Аліса, після двох років перебування за кордоном, повертається жити до України. Під час повномасштабного вторгнення виконавиця забрала дівчинку до Великої Британії, де та прожила два роки. Проте для 12-річної Аліси розлука з домом, родиною, друзями та звичним середовищем була важкою. Вона постійно просила матір забрати її назад до Києва.

Оля Полякова розповіла, чому забирає свою доньку з Великої Британії назад до України. Фото з Instagram @polyakovamusic
Оля Полякова розповіла, чому забирає свою доньку з Великої Британії назад до України. Фото з Instagram @polyakovamusic

Оля Полякова поділилася своїми враженнями від цієї ситуації, зазначивши, що протягом двох років Аліса переживала постійні істерики та тугу за рідним домом. Навіть те, що донька отримувала якісну освіту та перебувала в безпечній країні, це не зменшило її бажання повернутися до України. Хоч і ситуація в країні не є легкою, з відключенням світла та постійними тривогами, для Аліси найважливіше було повернутися до свого дому, своєї школи та звичного середовища.

Оля Полякова розповіла, чому забирає свою доньку з Великої Британії назад до України
Оля Полякова розповіла, чому забирає свою доньку з Великої Британії назад до України

Оля Полякова прийняла рішення повернути свою доньку назад додому. Вона усвідомлює, що процес адаптації буде непростим, оскільки минуле життя, яке існувало до початку війни, більше не повернеться. Співачка розповіла, що дана ситуація відірвала Алісу від усього, що було їй важливе, що призвело до серйозних психологічних травм і змусило її доньку зосередитися виключно на бажанні повернутися до свого попереднього життя.

Аліса ще не усвідомлює, що втрачене минуле не можна повернути. Оля також зазначила, що щодня доводиться слухати сльози дитини і її бажання повернутися додому. Тож через два тижні Аліса повернеться до Києва, до своєї школи, друзів і, звісно, до своєї мами, Олі Полякової.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.