Вся правда вийшла назовні: Марічка Падалко після 15 років у шлюбі розлучилася, бо зустріла іншого

Марічка Падалко — одна із найяскравіших персон в українському медіапросторі. Ця струнка і привітна жінка була в шлюбі двічі, а з першим чоловіком розлучилася через 15 років спільного життя.

48-річна Марічка Падалко була в шлюбі двічі. І якщо про другого чоловіка та батька її дітей Єгора Соболєва все відомо, то хто був першим і чому саме після 15 років шлюбу Марічка вирішила сказати “Стоп “і розлучитися – навпаки, інформації обмаль.

Стосунки Марічки Падалко із першим чоловіком розпочались, коли їй ледве виповнилося 14 років. І хоча телеведуча і не називає імені свого екс-обранця — деякі деталі про нього все ж розповідає. Мовляв, і чоловік він був гарний, і любив її, і не ображав ніколи. Освіта в колишнього Марічки була гарною, заробляв він великі гроші, не курив та не пив. Чого ж не вистачало красуні-дружині, що в 29 років вона вирішила розлучитись та розпочати життя спочатку?

Марічка Падалко з дітьми та чоловіком, Єгором Соболєвим
Марічка Падалко з дітьми та чоловіком, Єгором Соболєвим

Одним з факторів розвалу першого шлюбу, імовірно, була відсутність дітей. За усі 15 років Марічка Падалко так і наважилася народити коханому хоча б одну дитину.

Друга ж причина розлучення — нове кохання. Зі своїм нинішнім чоловіком Єгором Соболєвим Марічка Падалко познайомилася в той момент, коли ще перебувала в шлюбі із першим обранцем. Соболєв також був одружений на іншій жінці. В їх родині підростала донька Аліса.

І хоча Марічка та Єгор закохалися один в одного – бути разом відразу не змогли. Справа полягала в принциповості самого Соболєва. Він був настільки правильним чоловіком, що не міг собі уявити — як його донька від першого шлюбу буде рости без татуся. Тому вирішив — нехай кохана Марічка продовжує жити з першим чоловіком, народить йому діточок. Вони виростуть, досягнуть 18-річчя і вже тоді закохані зможуть розірвати стосунки з колишніми і, врешті решт — бути вдвох.

Єгор Соболєв розлучатися не збирався. Більш того, він навіть під час роботи в студії монтажу шукав сюжети та історії, які були б схожі на їхню з Марічкою Падалко історію. І таки знайшов.

Дружна родина Марічки Падалко
Дружна родина Марічки Падалко

В якості прикладу вічної любові, яку можна пронести крізь роки навіть якщо ви не разом – Соболєв наводив історію нинішніх короля та королеви Великої Британії, Чарльза і Камілли.

Я вірю, що ми теж дочекаємося, наше кохання переживе все — казав він коханій Марічці. — А поки ми маємо бути відповідальними.

Втім, план Єгора Соболєва не здійснився, а кохання виявилось настільки сильним, що чекати багато років він не став. Возʼєднання з Марічкою Падалко відбулось набагато раніше запланованих термінів і завершилось щасливим шлюбом, в якому народилося троє дітей.

Нові статті

Схожі статті

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.