Ці люди народили Катерину Осадчу: як виглядають батьки телеведучої та які у Горбунова стосунки зі свекрами

Відома телеведуча Катерина Осадча показала, як виглядає її мама та тато, які разом у шлюбі вже понад 40 років: такі ж гарні та молоді зіркові батьки.

Катерина Осадча, відома українська телеведуча, неодноразово підкреслювала, що її зовнішність і харизма – це результат впливу батьків. Її батько – справжній красень, який відрізняється виразною зовнішністю та чарівністю, а мати – елегантна жінка, яка завжди привертає увагу своєю красою і вишуканістю.

Відомо, що батько відомої моделі та телеведучої Катерини Осадчої, Олександр Володимирович, обіймав посаду генерального директора ДП ВО “Київприлад”. Мати Катерини, Анна Павлівна, все життя присвятила ролі домогосподарки, будучи берегинею сімейного вогнища.

Катерина Осадча показала, як виглядають її батьки. Фото з Instagram @kosadcha
Катерина Осадча показала, як виглядають її батьки. Фото з Instagram @kosadcha

Відомо, що батьки зірки одружені вже більше 40 років. Незвичайний спосіб, у який Олександр зробив пропозицію Анні, викликає особливий інтерес.

Одного разу, Олександр запропонував своїй коханій поїхати разом до Ленінграда. Анна, усвідомлюючи, що батьки можуть не відпустити її в подорож, поділилася своїми побоюваннями з Олександром. Тоді він, не вагаючись, запропонував їй одружитися. Анна погодилася, і пара подала заяву до РАЦСу, повідомивши про своє рішення батькам лише після цього кроку.

Катерина Осадча показала, як виглядають її батьки
Катерина Осадча показала, як виглядають її батьки

Таким чином, історія сім’ї Осадчої не тільки розповідає про міцний шлюб, але й про незвичний та романтичний початок їхнього спільного життя, який став відправною точкою для довгого і щасливого подружнього життя. До початку повномасштабного вторгнення Катерина та Юрій завжди намагалися використовувати будь-яку можливість, щоб відвідати рідних.

Катерина Осадча показала, як виглядають її батьки
Катерина Осадча показала, як виглядають її батьки

Варто зазначити, що Горбунов не раз підкреслював, що шлюб батьків його дружини є для нього чудовим прикладом того, як можна зберегти любов і повагу протягом усього життя. Катерина завжди вважала свою маму зразком для наслідування в усьому.

Нові статті

Схожі статті

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.