“Вона просто живе на цьому світі”: Наталія Сумська показала свою доньку Дарину, яку тривалий час утримує

Наталія Сумська заговорила про свою доньку Дарину Мамай від першого шлюбу, яку наразі забезпечує акторка: що відомо про дівчину та чим зараз займається?

Наталія Сумська славиться своєю талановитою акторською грою, проте, коли йдеться про її особисте життя, вона намагається утриматись від подробиць.

Відомо, що акторка була двічі в шлюбі. Вона народила двох дітей: дочку Дарину з Ігорем Мамаєм та сина В’ячеслава з Анатолієм Хостікоєвим. Старша дочка, Дарина завершила свою кар’єру після смерті свого чоловіка. Після цього вона повернулася разом з донькою до своєї матері, Наталії.

Наталія Сумська показала свою єдину доньку Дарину Мамай
Наталія Сумська показала свою єдину доньку Дарину Мамай

Наталія висловлює глибоку турботу за свою доньку, яка, за її словами, наразі перебуває у статусі материнської утриманки. Вона хвилюється за майбутнє та професійні плани дочки, яка не проявляє особливого інтересу до кар’єри та поки не поспішає знаходити собі роботу.

Наталія, як добра мати та бабуся, віддано допомагає родині та забезпечує комфортне існування своїм близьким. Коли розмова заходить про доньку, то на обличчі відчутно відбивається біль.

Наталія Сумська показала свою єдину доньку Дарину Мамай
Наталія Сумська показала свою єдину доньку Дарину Мамай

Причина цього болю полягає в тому, що її донька, Дарина, змінила свій шлях життя, коли в 17 років вирішила вступити до естрадно-циркового коледжу, і батьки підтримали її та купили окрему квартиру. На початку все складалося добре, але пізніше Дарина вирішила відмовитися від своєї кар’єри заради коханого – музиканта Юрія Трофименка.

Наталія Сумська показала свою єдину доньку Дарину Мамай
Наталія Сумська показала свою єдину доньку Дарину Мамай

Часом Наталія скаржиться, що її донька живе сама по собі, і тепер Наталія повинна вирішувати всі її проблеми. Це трапилося через те, що смерть коханої людини у юному віці серйозно підірвала психіку дівчини, яка після цього втратила бажання повертатися до сцени або кіно. Незважаючи на те, що всі передбачали їй велике майбутнє як талановитій артистці, доля розпорядилася інакше.

Акторка поділилася, що на даний момент вона цілковито зосереджується на доньці та онуці, і всі їхні проблеми лягають на її плечі. Дарина живе своїм життям, сподіваючись, що її мати забезпечить їй всі можливості та можливі блага. Наталія Сумська стверджує, що це ставлення до життя вона перейняла від свого батька, який завжди вірив, що можливості самі знайдуть його, а не він їх.

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка з весни 2022 року прийняла у себе чи не найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?