З макіяжем і манікюром: 68-річна Наталія Сумська не поступається красою 74-річній іконі краси Меріл Стріп

Наталія Сумська – українська артистка родом з найвідомішої акторської династії Сумських. В 68 років вона залишається чарівною і гарною жінкою. "Один Факт" розповість, в чому секрет молодості акторки.

Наталія Вʼячеславівна Сумська — представниця відомої династії українських акторів. Вона — одна з найзагадковіших артисток, яка воліє демонструвати свій талант на театральній сцені, але ретельно приховує майже усі подробиці особистого життя поза театральним майданчиком.

Пані Наталії вже виповнилося 68 років, але в красі та вроді ця чарівна жінка може позмагатись навіть з американською акторкою Меріл Стріп. В чому ж головний секрет краси Наталії Сумської і як їй вдалося зберегти молодість і вроду?

Наталія Сумська і Меріл Стріп
Наталія Сумська і Меріл Стріп

Кожна жінка — вона як квітка, яка завжди розквітає від любові та турботи. Вочевидь, любов і є для Наталії Сумської тою потужною силою, яка допомагає зупинити плин часу і уповільнити старіння. Наталія Сумська цілком може назвати себе коханою і улюбленою жінкою. Вже багато років акторка щаслива в шлюбі із Анатолієм Хостікоєвим. Її чоловік теж належить до творчої професії і неодноразово виступав на театральній сцені разом з дружиною.

Наталія Сумська з рідною сестрою Ольгою
Наталія Сумська з рідною сестрою Ольгою

Безмежну любов дарують Наталії Сумській і її вже дорослі діти, Дарина і Вʼячеслав. Особливо пишається зіркова матуся своїм сином, що народився в шлюбі з Хостікоєвим. Вʼячеславу вже 27 років і він обрав для себе ту ж професію, що і батьки. Хлопець грає на театральній сцені і в нього є навіть спектаклі в тандемі з батьками. А ще він займається дубляжем фільмів.

Наталія Сумська в молоді роки і зараз
Наталія Сумська в молоді роки і зараз

Дарувати любов і кохання — ще один секрет вічної молодості від Наталії Сумської. Для творчої жінки найкращим подарунком стає власна цінність в очах шанувальників, колег і простих українців. Ділитись своїм талантом і дарувати натхнення зі сцени, радувати телеглядачів новими ролями в кіно і бачити у відповідь захоплені погляди і визнання — справжнє щастя для акторки Наталії Сумської.

Наталія Сумська з чоловіком, Анатолієм Хостікоєвим
Наталія Сумська з чоловіком, Анатолієм Хостікоєвим

Одного разу Наталія Вʼячеславівна зізналась, що кожного разу виходить на сцену театру, аби… прожити інше життя. І для неї це — величезна радість, адже Всесвіт дарує можливість займатися улюбленою справою, постійно працювати над собою і вдосконалюватися.

Нові статті

Схожі статті

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.