Скільки років Павлу Зіброву, Стасу Боклану і Олегу Виннику: вгадайте вік найкрасивіших українських чоловіків

Українські артисти Павло Зібров, Стас Боклан та Олег Винник, здається – завжди залишаються молодими. Та насправді їм вже давно за 40. Багатьох фанатів здивує справжній вік улюблених артистів.

Вік за паспортом — це лише відмітка, яка аж ніяк не впливає на зовнішній вигляд та стан душі. Навіть у 20 років можна відчувати себе старим і жалітися на життя. І навпаки: у 50+ років деякі люди відчувають, що їм все ще 17 і життя попереду. Наприклад, як герої наступної добірки від “Одного Факту”.

Олег Винник, Павло Зібров і Станіслав Боклан на телевізійних екранах і сцені виглядають неперевершено. Завжди усміхнені, харизматичні, зі своїм репертуаром і своєю родзинкою. Хлопці нібито змогли зупинити час і залишитись молодими навічно. І зовсім не можливо передбачити, що цим яскравим, енергійним чоловікам — вже давно за 40…
Дізнайтесь, скільки ж насправді років популярним і улюбленим артистам сучасності?

Павло Зібров

Павлу Зіброву скоро буде 67 років
Павлу Зіброву скоро буде 67 років

Володар найпишніших вус та виконавець шлягеру “Хрещатик” Павло Зібров народився 21 червня 1957 року. Цей український козак – завжди при параді і на стилі. Потужна енергетика і бажання створювати нові пісні наповнюють артиста внутрішнім світлом і ніби зупиняють плин років. А між тим вже за декілька днів співак відзначить свій 67-й день народження.

Олег Винник

Кумир усіх українських вовчиць Олег Анатолійович Винник теж вже давно подолав вікову межу 40+. Популярний співак народився 31 липня 1973 року. Зараз йому вже 50 років, але невдовзі, в останній день липня 2024 — виповниться 51.

Олегу Виннику в липні 2024 року виповниться 51 рік
Олегу Виннику в липні 2024 року виповниться 51 рік

Олег Винник за гороскопом Лев. Роки аж ніяк не старять його, а навпаки — додають мужності, сили і харизми. Справжній цар, який попри вік залишається на троні і вражає оточуючих гордою постаттю і мудрим поглядом.

Станіслав Боклан

Відомий український актор Станіслав Боклан народився 12 січня 1960 року в Житомірській області (місто Брусилів). В цьому році артисту вже “стукнуло” 64 роки. В багатьох кінофільмах та серіалах Стасу Боклану довіряють ролі поважних чоловіків та дідусів.

Наприклад, в українській комедії “Папік”, де Боклан грає доведеного до відчаю пенсіонера Олександра Меркулова.

Станіславу Боклану в січні 2024 виповнилось 64 роки
Станіславу Боклану в січні 2024 виповнилось 64 роки

Втім, вік — це лише цифра, і роки Стас Боклан зовсім не відчуває на собі. Актор все ще активно грає на сцені театру, приймає участь у кінозйомках, займається волонтерством і приділяє увагу коханій дружині, Наталії Кленіній (акторка Київського молодого театру).

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.