Лілія Ребрик розповіла про актуальний тренд літа 2024: замість поїздки за кордон — зовсім інші плани

Багатодітна матуся Лілія Ребрик показала велику різницю між буденним життям українців у 2021 та 2024 роках. Що планували українці три роки тому, і які плани будують зараз? Читайте подробиці далі.

Відома українська ведуча Лілія Ребрик в свої 43 роки вражає позитивною енергетикою. Ця чарівна жінка нещодавно народила третю донечку, а вже зараз — повернулась з невеличкого декрету до роботи на телебаченні і встигає приділяти увагу шопінгу разом із старшими донечками, Діаною і Поліною.

В Stories Instagram Лілія Ребрик поділилася гумористичним дописом про плани українців на 2024 рік.

І смішно, і сумно — підписала кумедну світлину Ребрик.

Картинка із темно-синім фоном містить в собі надпис, що складається з двох дат:

  • 2021: плануєш поїздку за кордон — написано в першій частині фрази
  • 2024: плануєш поїздку на ліфті — наголошується у продовженні.

Вочевидь, Лілія Ребрик цим дописом вирішила ще раз акцентувати увагу на українському сьогоденні. Адже постійні відключення світла за графіками перетворили життя звичайних громадян на постійне планування. І замість того, щоб помріяти про відпочинок десь у Туреччині, Єгипті або ж українських Карпатах — доводиться кожен день визначати, коли саме піти до ванної, попрати або попрасувати речі.

Лілія Ребрик розповіла про головний план 2024 року
Лілія Ребрик розповіла про головний план 2024 року

Постійні відключення світла особливо сильно відчувають мешканці багатоповерхівок. Лілія Ребрик раніше вже показувала широкому загалу, як вона разом із маленькою Аделіною на руках та старшими донечками підіймалась сходинками на 22-й поверх, щоб із балкону в підʼїзді помилуватись краєвидами міста Києва. Звісно, можна було б скористатись ліфтом, але через відключення світла він не працював.

Віялові вимкнення світла важко переживають люди з багатоповерхівок із електричними плитами. І якщо замість ліфту є можливість скористатись сходинками, то приготувати їжу без електрики неможливо.

Тому українцям в сучасних реаліях доводиться планувати і час приготування їжі, і відвідування ванної кімнати, і багато інших питань, вирішення яких залежить від наявності електроенергії.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.