Схожа з мамою, як дві краплі води, а тато – чоловік на мільйон: як виглядають батьки Руслани Лижичко

Переможниця "Євробачення-2004" показала своїх батьків, які розлучились 23 роки назад та живуть не разом: як виглядає батько та мати співачки - точно не на свій вік.

Руслана Лижичко, відома українська співачка, що стала переможницею Євробачення-2004 і отримала звання Народної артистки України, зазвичай утримує особисте життя від публіки, але не забуває про своїх батьків. На своїй сторінці в Instagram нещодавно вона розмістила рідкісне фото, на якому зображена поруч із своїм татом Степаном Ігоровичем.

Батьки Руслани розлучилися, коли їй було лише 18 років, але Степан Ігорович все ще активно бере участь у її житті. На фото, опублікованому у Instagram, вони спільно стоять перед українськими прапорами, щиро посміхаючись. Руслана розповіла, що отримала від батька посилку, яка вразила її – вона містила не лише приємні сюрпризи, а й підтримку для захисників України.

Руслана Лижичко показала, як виглядають її батьки
Руслана Лижичко показала, як виглядають її батьки

Батько співачки розуміє, наскільки важлива для Руслани її благодійна діяльність на користь Збройних Сил України, і вирішив підтримати її своїм внеском. Ця фотографія стала символом теплих стосунків між батьком і донькою, нагадуючи, що навіть після розлучення родина може залишатися об’єднаною і підтримувати один одного.

Мама Руслани святкувала нещодавно своє 74-річчя. Співачка завжди говорить про неї з теплом, висловлюючи вдячність за те, що її душа обрала саме цю жінку. У її словах відчувається велика любов та повага до матері. Руслана зазначила, що для неї її мама є найближчою людиною, заслуговуючи на увагу та любов.

Руслана Лижичко показала, як виглядають її батьки
Руслана Лижичко показала, як виглядають її батьки

Руслана підкреслила красу, талант, запальність та інші позитивні якості матері. Вона заявила, що готова зробити все можливе для її щастя та забезпечити, щоб вони завжди були разом. При цьому, зірка відзначила, що мати дивовижно виглядає та має молодий дух, так само, як і її батько.

Її мама чудово виглядає та не на свій вік, але залишається молодою та енергійною. Це стосується і батька Руслани, який також має молодий дух і енергію.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.