Обрали сімейний лук та з однаковим волоссям: Віра Брежнєва показалась разом зі своїми трьома сестрами

Віра Брежнєва вперше за довгий час показалась разом зі своєю сім'єю та опублікувала фото: мама, три сестри та святковий настрій при собі. Подробиці.

Своє день народження святкувала Тамара Галушка, мама співачки Віри Брежнєвої. На святковий день до них приєдналися усі сестри Віри, щоб зробити цей день незабутнім для їхньої матусі.

Фото зафіксувало цей момент, показуючи щасливу іменинницю разом зі своїми чотирма доньками. Родина об’єдналася, щоб відзначити цей особливий день та влаштувати справжнє свято для мами.

Віра Брежнєва показала, як виглядають її троє сестер. Фото з Instagram @ververa

Віра Брежнєва показала, як виглядають її троє сестер. Фото з Instagram @ververaНа знімку зображено старшу сестру Галину та її молодших сестер-двійнят, Анастасія та Вікторія. Вони всі вирішили підібрати однаковий стиль одягу для фотографії – всім сестрам були підібрані однакові худі з написом “сестринство”, а особливим реквізитом стало худі з написом “материнство” для іменинниці, Тамари Галушки.

Віра Брежнєва показала, як виглядають її троє сестер. Фото з Instagram @ververa
Віра Брежнєва показала, як виглядають її троє сестер. Фото з Instagram @ververa

Старша сестра, Галя, відома своєю закритістю. Проживаючи у Єгипті, вона веде сторінку в соціальних мережах, призначених лише для близьких. На її соціальних мережах рідко з’являються фотографії, і вона, на відміну від своїх молодших сестер, уникає публічних виступів та інтерв’ю.

Сестри Настя та Віка, які є молодшими сестрами Віри Галушко, наразі перетинають планку в 38 років і походять з міста Кам’янське на Дніпропетровщині. Обидві мають однакове прізвище – Галушка.

Віра Брежнєва показала, як виглядають її троє сестер. Фото з Instagram @ververa
Віра Брежнєва показала, як виглядають її троє сестер. Фото з Instagram @ververa

Анастасія Галушка, схожа на свою старшу сестру Галину, не особливо активно веде своє громадське життя. За даними ЗМІ, Настя вийшла заміж у дуже ранньому віці та стала матір’ю доньки.

Вікторія Галушка, сестра-двійня Віри, вирішила не відставати і також стала постійною гостею світських заходів. Спочатку вона розпочала свою кар’єру в престижній компанії дизайнера Ольги Навроцької, а потім вийшла заміж за шоумена Олександра Цекало.

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка від початку повномасштабного вторгнення прийняла найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?