“Було багато тріщин”: Ольга Сумська розповіла про складний період у стосунках з Віталієм Борисюком

Відома акторка Ольга Сумська відкрила завісу над своїм особистим життям та розповіла, що у стосунках з Віталієм Борисюком буває не все так просто.

Народна артистка України, Ольга Сумська, розповіла про стосунки з чоловіком, актором Віталієм Борисюком, які тривають понад тридцять років.

Ольга Сумська згадує період знайомства зі своїм чоловіком як найщасливіший момент у своєму житті. Їхні почуття зародилися під час репетицій мюзиклу “Кандід”, де вони обидва отримали головні ролі і грали закоханих. Випадковість, яка відбулася на сцені, переросла в реальні почуття. Вони проводили разом багато часу на репетиціях, і їхній роман розвивався на очах колег, хоча Сумська на той час ще була заміжня.

Ольга Сумська розповіла про кризи з чоловіком Віталієм Борисюком
Ольга Сумська розповіла про кризи з чоловіком Віталієм Борисюком

Після кількох років спільного життя вони вирішили офіційно зареєструвати свої стосунки. Вони прожили в цивільному шлюбі близько п’яти років, а на шостий рік одружилися. Ця ініціатива вийшла від Ольги, яка наполягала на узаконенні їхнього кохання, а також на вирішенні різних побутових питань, що вимагали офіційного статусу стосунків.

За її словами, їхні стосунки були непростими і часом випробовували на міцність, але незважаючи на це, вони завжди знаходили способи досягти розуміння. Однак основною причиною конфліктів в подружній парі стала робота.

Ольга Сумська розповіла про кризи з чоловіком Віталієм Борисюком
Ольга Сумська розповіла про кризи з чоловіком Віталієм Борисюком

Спільне життя з Віталієм не обійдеться без сварок, адже, за словами Сумської, вони можуть сваритися навіть через найдрібніші речі. Віталій, за словами Ольги, не дуже терпить зауважень, особливо після вистав, коли вона, як режисер у душі, намагається допомогти акторові, подаючи йому свої поради та зауваження.

Як зазначає акторка, ці стосунки потребують постійної уваги. Вона порівнює їх з квіткою, яку потрібно поливати, щоб вона розцвіла. Акторка вважає, що їхні зв’язки можна порівняти з акторською парою, де звичайні розбіжності можуть призвести до конфліктів, але водночас вони є необхідною складовою їхнього спільного життя.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.