“Це все відбувалось в моїй квартирі”: суддя “МастерШеф” Оля Мартиновська розповіла про зраду екс-чоловіка

Оля Мартиновська зізналась, що її екс-обранець був невірним та вона сама про це взнала: що відомо про особисте життя зірки, якій так довго приписували роман з Володимиром Ярославським.

Ольга Мартиновська, відома як суддя кулінарного шоу “МастерШеф”, нещодавно розкрила свої почуття щодо болючого епізоду з минулого – зради колишнього чоловіка. Ця історія дійсно перетнула її шляхи близько 10 років тому, коли вона жила за кордоном і підтримувала стосунки зі своїм тодішнім партнером на відстані.

Проте, незважаючи на її вірність, чоловік вирішив зрадити, зустрічаючись з іншою жінкою. Ще більше, він водив її до квартири, яка належала саме Мартиновській, яка в той час проживала в Миколаєві. Цей досвід, безсумнівно, залишив на Ольгу невиправний слід, але вона змогла взяти з нього навчання і рухатися вперед.

Суддя МастерШеф Ольга Мартиновська зізналась, що їй зраджував екс-чоловік
Суддя МастерШеф Ольга Мартиновська зізналась, що їй зраджував екс-чоловік

Вона поділилася, що їхнє знайомство відбулося на весіллі у спільної подруги, а стосунки розвивалися на відстані, оскільки вона навчалася та працювала у Франції. Мартиновська підкреслила свою романтичність і переконання, що відстань не перешкода для вірності.

Проте, після повернення з Франції вона на власні ж очі побачила, що колишній партнер не радий бачити її. Під час прибирання в квартирі вона випадково знайшла листування з іншою жінкою та навіть фотографії селфі, зроблені в її кухні. Ці відкриття шокували Ольгу Мартиновську, оскільки вона вірила у взаємні почуття, які вони обговорювали у листуванні.

Суддя МастерШеф Ольга Мартиновська зізналась, що їй зраджував екс-чоловік
Суддя МастерШеф Ольга Мартиновська зізналась, що їй зраджував екс-чоловік

Кулінарка влаштувала сюрприз та прибула у нічний час до своєї квартири в Миколаєві. Після дзвінка в двері вона зустрілась з чоловіком, але він був незадоволений, що Оля його не попередила про приїзд. Після того, як вона знайшла всі фото, що підтверджували зраду обранця, зірка дала йому термін 3 дні, щоб виселитись з квартири.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.