“Все життя Олі ми бачимо у Facebook”: Наталія Сумська зізналась, чому не спілкується зі своєю сестрою

Наталія Сумська розповіла про непрості відносини зі своєю молодшою зірковою сестрою Ольгою та її донькою Антоніною Паперною - не імпонує їхній стиль життя.

Наталія Сумська утримує дистанцію від своєї племінниці Антоніни Паперної, яка проживає в росії. Також вона зіткнулася зм складними відносинами зі своєю сестрою, також популярною акторкою, Ольгою Сумською.

Відносини між сестрами довгий час наповнювалося напруженістю. Зустрічі між ними стали рідкісні, переважно обмежуючись лише сімейними святами. Причини такого стану, за словами Наталії Сумської, включають різницю у способі життя та політичні переконання.

Наталія Сумська зізналася, чому не спілкується з молодшою сестрою-акторкою
Наталія Сумська зізналася, чому не спілкується з молодшою сестрою-акторкою

Наталія та Ольга, дві дорослі особи, живуть у складному світі, де важливі події постійно впливають на їхні життя. Обидві працюють у тій же галузі, але мають різні пріоритети. Їхні політичні погляди та спосіб взаємодії з суспільством також впливають на їхні відносини.

Наталія підкреслила, що кожен має право на власний шлях і життя, і вона не має наміру нав’язувати свої уявлення іншим. Її підхід до життя полягає у вільному виборі, і вона поважає право інших на такий самий вибір. Цей підхід конфліктує з поглядами Сумської, яка також відстоює свою автономію і право на власні рішення.

Наталія Сумська зізналася, чому не спілкується з молодшою сестрою-акторкою
Наталія Сумська зізналася, чому не спілкується з молодшою сестрою-акторкою

Акторка зазначила, що вони не спілкуються також по телефону. Вона зауважила, що весь життєвий шлях Ольги ретельно відтворюється на Facebook, де користувачі можуть майже кожну мить стежити за тим6 що вона робить. Наталія пояснила, що їй ні в якому разі не складає труднощі дізнаватися про події у житті своєї сестри майже в режимі реального часу. Хоч вона і має свою власну думку щодо такого рівня публічності, вона ніколи не висловлювала це.

У той же час Наталія не підтримує спілкування зі своєю племінницею Антоніною Паперною, яка проживає в росії. Вона наголосила, що це зовсім інша країна та інша родина, і для неї цей факт має значення.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.