З телекар’єрою покінчено: екс-суддя “Україна має талант” Слава Фролова розповіла, чим зараз займається

Слава Фролова неочікувано пішла зі сцени та схоже, що не планує повертатись найближчим часом: чим наразі займається зірка та чому присвячує себе?

Під час повномасштабного вторгнення Слава Фролова активно займається веденням блогу, де висвітлює всі події, які відбуваються в Україні. Вона використовує свою платформу для поширення інформації про благодійні збори на потреби українських захисників, закликаючи підтримувати Збройні сили України.

Фролова також продовжує свою діяльність у мистецькій сфері України. Вона проводить лекції, присвячені мистецтву, та бере участь в онлайн-інтенсивах для вчителів, сприяючи поширенню знань і розвитку освітніх ініціатив у важкий для країни час. Її внесок у культурне життя залишається вагомим, незважаючи на складні обставини.

Екс-суддя Україна має талант Слава Фролова розповіла, чим займається зараз
Екс-суддя Україна має талант Слава Фролова розповіла, чим займається зараз

Зірка завжди була відомою своєю скритністю щодо особистого життя. Деталі про її чоловіка залишаються невідомими широкому загалу. Фролова виховує двох дітей: сина Марка і доньку Серафиму. Відомо, що її син має вроджене порушення психічного розвитку – синдром Аспергера.

У 2014 році Слава Фролова поділилася болючою історією, що могла би бути багатодітною матір’ю, але втратила дитину. Її малюк помер від серцевого нападу, коли йому було лише один рік.

Екс-суддя Україна має талант Слава Фролова розповіла, чим займається зараз
Екс-суддя Україна має талант Слава Фролова розповіла, чим займається зараз

У своїх соціальних мережах, зокрема в Instagram, Фролова нещодавно опублікувала пост, де висловила свою вдячність за нові можливості і зміни у житті. Вона зазначила, що прокинулася зі свіжими цілями, планами та союзниками, і тепер має сили йти до своїх мрій. Слава згадала, що її недосконалість стала точкою росту і навіть суперсилою. Вона відчуває цікавість до світу і мріє займатися скульптурою та письменництвом. Вважаючи, що мрії мають здійснюватися, вона йде їм назустріч.

Екс-суддя Україна має талант Слава Фролова розповіла, чим займається зараз. Фото з Instagram @slava_frolova
Екс-суддя Україна має талант Слава Фролова розповіла, чим займається зараз. Фото з Instagram @slava_frolova

Фролова також поділилася, що робить усе можливе, хоча часом цього здається недостатньо, і зізналася, що іноді бореться з почуттям провини, але знаходить способи подолати його. Вона висловила свою підтримку і віру в перемогу України, підкресливши, що продовжує мріяти та діяти.

Виходячи з її останніх заяв, можна зробити висновок, що Слава Фролова наразі не планує повертатися на телеекрани, а більше зосереджується на особистих проєктах та саморозвитку.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.