“Їй 17, а він на 15 років старший”: як виглядає перший чоловік Катерини Осадчої, яка народила йому сина

Катерина Осадча була одружена двічі та мало хто знає про її минулий шлюб, в якому народився син Ілля: що відомо про першого чоловіка телеведучої?

Катерина Осадча та її перший чоловік Олег Поліщук залишили по собі історію, яка вражає своїми злетами та падіннями, ілюструючи, що навіть найбільш яскраві стосунки можуть зазнати значних випробувань. Колись молода і ще невідома модель вийшла заміж за значно старшого та привабливого чоловіка, який був старший за неї на 15 років. Їй було лише 18 років, коли вони одружилися.

На початку їхнього спільного життя вони вели себе як справжнє молоде закохане подружжя. Їхнє весілля стало подією великого масштабу з великим залом, численними гостями та неймовірним образом нареченої, який залишився в пам’яті багатьох.

Катерина Осадча показала, як виглядає її перший чоловік та чим займається
Катерина Осадча показала, як виглядає її перший чоловік та чим займається

Проте час і обставини не завжди були на їхньому боці. Випробування, що постали перед ними, стали серйозною перевіркою їхніх почуттів. І хоча їхня історія починалася як справжня казка, реальність внесла свої корективи. Стосунки, які спочатку здавалися міцними та непохитними, згодом зіткнулися з проблемами, які було важко подолати.

Різниця у віці, життєвому досвіді та поглядах на світ поступово дала про себе знати. Незважаючи на всі зусилля, їхній шлюб не витримав випробування часом.

Катерина Осадча показала, як виглядає її перший чоловік та чим займається
Катерина Осадча показала, як виглядає її перший чоловік та чим займається

Рік після весілля пролетів дуже швидко, і в молодої сім’ї з’явився син Ілля. Ця подія значно змінила їхнє життя: вони стали батьками чудового хлопчика, що принесло їм багато радості. Однак навіть народження дитини не змогло врятувати їхні стосунки, які поступово ставали все напруженішими.

Катерина Осадча показала, як виглядає її син Ілля
Катерина Осадча показала, як виглядає її син Ілля

У 2004 році пара офіційно розірвала свої стосунки. Згодом Катерина в інтерв’ю висловила свою думку про причини розриву. Вона не вважала, що саме її робота стала на заваді сімейному щастю. На її думку, у родині й без того було багато непорозумінь, які поступово накопичувалися і врешті-решт призвели до розриву.

Нові статті

Схожі статті

“Це смачно!”: суддя “МастерШеф” Володимир Ярославський приготував тушковані стрілки часнику (Рецепт)

Суддя з "МастерШефу" Володимир Ярославський поділився рецептом тушкованих стрілок часнику. Сезонна і недорога страва готується легко та виходить неймовірно смачною.

Як змінити колір гортензії своїми руками і без селекціонерів: зробіть це з ґрунтом і результат вас здивує

Чи знаєте ви, що колір гортензій можна змінювати власноруч? "Один Факт" розповість, що для цього потрібно зробити і в які кольори можливо "пофарбувати" садову квітку.

Змінився у всіх планах: 43-річний Сергій Притула розповів про свій шлях до популярності та чому пішов з ТБ

Колишній телеведучий Сергій Притула мав досить не простий шлях у сфері шоу-бізнесу та все ж таки зміг добитись свого, але згодом вирішив відмовитись від цього: чому шоумен покинув медіа?

Ви не знали, але раніше без неї було ніяк: навіщо потрібна маленька кишеня на джинсах та що з нею робити

Якщо ви хоч раз бачили маленьку кишеню на джинсах, чи виникало у вас питання навіщо вона взагалі та яку користь може принести? Наразі вже не актуально, але раніше без цього ніяк.