Не холостяк, як думають всі: 60-річний Олег Скрипка показав кохану жінку, яка народила йому чотирьох дітей

Олег Скрипка показав свою другу дружиною Наталію Сидь, з якою має чотирьох дітей: хто вона така, як виглядає та чим займається? Подробиці особистого життя.

Біографія Олега Скрипки є свідченням частих переїздів та змін місця проживання. Народившись у Таджикистані, він у дитинстві переїхав з батьками до Мурманська, потім до Кіровська, а згодом оселився в Україні. Під час навчання на радіотехнічному факультеті Київського політехнічного інституту він став одним із засновників легендарного гурту “Воплі Відоплясова”. У дев’яностих роках гурт повністю перебрався до Франції, де Скрипка зустрів свою першу дружину, француженку Марі Рібо.

Їхній шлюб тривав сім років, проте коли Олег вирішив повернутися до України, Марі не захотіла залишати свою батьківщину, що призвело до розлучення. Після цього Скрипка неодноразово зізнавався журналістам, що розлучення з Марі було для нього болісним. Однак справжнє сімейне щастя він знайшов із нинішньою дружиною Наталією Сидь.

Олег Скрипка показав, як виглядає його дружина
Олег Скрипка показав, як виглядає його дружина

Дружина Олега Скрипки Наталія Сидь завжди привертала увагу своєю красою і витонченістю. Подружжя зустрілося в 1997 році і формально зареєструвало свої стосунки приблизно в 2005 році. Наталія, з її темним волоссям і глибокими карими очима, викликає захоплення у всіх, хто її бачить.

Олег Скрипка показав, як виглядає його дружина
Олег Скрипка показав, як виглядає його дружина

Незважаючи на те, що Олег і Наталія рідко з’являються разом на світських заходах, коли це відбувається, його дружина завжди виглядає скромно та елегантно. Вона має свій унікальний стиль, який особливо помітний завдяки її любові до одягу в етнічному українському стилі. Цей вибір не лише підкреслює її індивідуальність, але й завойовує симпатії шанувальників її чоловіка.

Олег Скрипка показав, як виглядає його дружина
Олег Скрипка показав, як виглядає його дружина

Шанувальники музиканта не можуть не захоплюватися Наталією, адже її образ гармонійно доповнює і підкреслює творчий стиль Олега Скрипки. Її природна краса та вміння підкреслити її за допомогою традиційного одягу роблять її особливо привабливою для оточуючих. Це поєднання скромності та вишуканості, природної краси та культурної самобутності надає Наталії Сидь особливої чарівності.

У цьому шлюбі з’явилися на світ четверо дітей – дві доньки, Зоряна і Єлизавета, а також два сини, Тарас і Роман. Батько великої родини дуже цінує час, проведений з близькими, і саме спільне дозвілля вважає своїм улюбленим видом відпочинку.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".