У них величезне серце, сповнене любові: Могилевська, Подкопаєва та інші зірки, які всиновили чужих дітей

Всиновлення дітей в Україні — довготривала процедура. Свого часу бажання всиновити дітей було в Катерини Осадчої, Христини Решетнік, Злати Огнєвіч. Деякі з українських зірок втілили цю мрію в життя.

Родина — найголовніше, що є в житті кожної людини. Нажаль, не кожній дитині пощастило відчути родинне тепло і затишок. Однак деяким малятам все ж довелося пережити щасливі емоції і потрапити до люблячої родини. Бо для них справжніми батьками стали зовсім чужі люди, які їх не народжували, але полюбили усім серцем. “Один Факт” назве імена українських знаменитостей, які усиновили чужих дітей.

Наталія Могилевська

Співачка Наталія Могилевська на початку 2024 року зізналась, що вдочерила двох дівчат, які залишились після початку повномасштабного вторгнення без батьків. В новорічну ніч артистка прямо зі сцени зізналась що дві дівчинки-сестрички, яких звуть Мішель та Софія — стали її прийомними донечками ще 2 роки тому. Увесь цей час українська виконавиця приховувала факт вдочеріння, і лише у новорічну ніч вирішила зізнатись суспільству про те, що стала мамою.

Наталія Могилевська з прийомними доньками
Наталія Могилевська з прийомними доньками

Наталія Могилевська розповідала, що ї донечкам на початку вторгнення довелось дуже складно. Старшій довелось навіть рятувати молодшу. Тому ці два роки донечкам Наталії Могилевської знадобилися для того, аби адаптуватись до нових умов життя.

Інна і Тимур Мірошниченки

Інна та Тимур Мірошниченки – ще одна зіркова пара українського шоу-бізнесу, яка всиновила дитину. Думки про всиновлення зʼявилися в цій парі ще на початку повномасштабного вторгнення. Однак втілити мрію в життя вдалося лише в 2023 році.

Інна Мірошниченко з прийомним сином Марселем
Інна Мірошниченко з прийомним сином Марселем

Подружжя Мірошниченків стало батьками для хлопчика на імʼя Марсель. Про усі етапи всиновлення пара розповідала широкому загалу у соціальних мережах на своїх сторінках.

Інна Мірошниченко розповідала користувачам про проблеми, що існують в українській системі всиновлення малят. До речі, саме ці проблеми стали на перепоні всиновлення дитини для Каті Осадчої ба Юрія Горбунова. Ця пара також міркувала про те, аби прийняти в родину малюка з дитячого будинку.

Прийомний син Інни та Тимура Мірошніченків переїхав до них в будинок в липні 2023 року.

Лілія Подкопаєва

В 2006 році прийомною мамою для 8-місячного хлопчика Вадима стала олімпійська чемпіонка і спортивна гімнастка Лілія Подкопаєва. Відомо, що в 2023 році сину спортсменки виповнилося 18 років. Хлопець успішно закінчив навчання в школі і став студентом.

Син Подкопаєвої уникає публічності. Відразу після всиновлення щаслива мама зізнавалась, що Вадим сам її обрав.

Лілія Подкопаєва із прийомним сином Вадимом
Лілія Подкопаєва із прийомним сином Вадимом

Він просто взяв мене своїми маленькими рученятами і не відпускав — зізнавалась зірка олімпійського спорту.

Тренд на всиновлення та вдочеріння дітей сильно поширений за кордоном. Серед світових знаменитостей прийомними батьками стали Анджеліна Джолі, Сандра Буллок, Шерон Стоун, Ніколь Кідман і Том Круз, режисер Стівен Спілберг.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".