Грає не властиві собі ролі: яким насправді є 64-річний Стас Боклан у житті – добра та світла людина

Колега Стаса Боклана розповіла, який насправді є Стас Боклан у реальному житті поза камерами - абсолютно дві різні людини. Подробиці особистого життя.

У спілкуванні зі Станіславом Бокланом, відомим українським актором, актриса Дар’я Легейда, яка знялася з ним у декількох кінофільмах, висловила свої враження від спільної роботи та розкрила деякі риси його характеру. Легейда поділилася, що Боклан, яким його бачать на екрані, суттєво відрізняється від його реальної особистості.

У ролі національного героя Івана Забіяки в фільмі “Крашанка” Боклан вражає акторку своєю витонченою грою. Її вражає героїзм цього образу, який символізує боротьбу за справедливість та мир і готовність до самопожертви заради майбутнього нації.

Стас Боклан розповів, чи схожий він у реальному житті на своїх персонажів
Стас Боклан розповів, чи схожий він у реальному житті на своїх персонажів

Вона зауважила, що в реальному житті Боклан є людиною з великим серцем і добрими намірами, у контрасті з його образом у фільмі, де він виконує роль бурчуна. Ця різниця надихає на повагу до акторської майстерності Боклана. Легейда також підкреслила його пристрасть до країни, сім’ї та акторської справи, що є важливими складовими його особистості.

Стас Боклан розповів, чи схожий він у реальному житті на своїх персонажів
Стас Боклан розповів, чи схожий він у реальному житті на своїх персонажів

Позитивною рисою, на думку Легейди, є і вибір Боклана у відносинах з журналістами. Вона висловила повагу до того, що актор уникає інтерв’ю та коментарів, вибираючи свою особисту простоту перед штучним враженням або рекламою. Це свідчить про щирість та автентичність Боклана, які, за словами Легейди, роблять його таким унікальним як актора, так і як особистість.

Акторка висловила розуміння стосовно позиції Стаса Боклана, вказавши на іноді недоліки журналістської компетентності, яка може викривляти інформацію про особисте життя та сім’ю. Вона підкреслила, що багато людей прагнуть зберегти приватність своїх близьких.

Тож, насправді, те, що ми можемо побачити на екранах, не завжди є абсолютним прототипом героя.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?