Щасливі разом вже понад 10 років: як виглядає чоловік-іноземець Катерини Бужинської, від якого має двійнят

Відома співачка Катерина Бужинська показала свого чоловіка-іноземця, з яким вже разом 10 років: як виглядає обранець зірки та чим він займається?

Українська співачка Катерина Бужинська вже майже десять років перебуває у щасливому шлюбі з болгарським бізнесменом Дімітаром Стойчевим. Вони створили міцну родину, яка зараз живе в Болгарії разом зі своїми дітьми. Проте шлях до цього щастя був непростим і сповнений труднощів.

Раніше особисте життя Катерини не було безхмарним. Її перший чоловік виявився аб’юзером, який не лише поводився з нею погано, але й примусив зробити аборт. Після цього непростого періоду в житті, вона мала інший цивільний шлюб, який завершився незабаром після народження доньки.

Катерина Бужинська показала, як виглядає її чоловік-іноземець
Катерина Бужинська показала, як виглядає її чоловік-іноземець

Після завершення стосунків з другим обранцем, серце відомої співачки Катерини Бужинської залишалося вільним протягом тривалого часу. Однак, у віці 35 років вона зустріла болгарського бізнесмена Дімітара Стойчева, який був на рік молодший за неї. Їхнє весілля відбулося 23 квітня 2014 року.

Катерина Бужинська показала, як виглядає її чоловік-іноземець
Катерина Бужинська показала, як виглядає її чоловік-іноземець

Два роки потому у подружжя народилися двійнята, яких вони назвали Дмитром та Катериною. Співачка зосередилася на вихованні дітей, отримуючи підтримку від свого чоловіка.

Незважаючи на загальну гармонію, у сім’ї не все було ідеально. Старша донька Бужинської почала проявляти ревнощі до своїх молодших брата та сестри. Це стало причиною конфліктів між Дімітаром і Катериною. Врешті-решт, співачка прийняла рішення залишити старшу доньку в Україні, де вона навчалася у приватному ліцеї.

Катерина Бужинська показала, як виглядає її чоловік-іноземець
Катерина Бужинська показала, як виглядає її чоловік-іноземець

На сьогоднішній день Катерина живе щасливою родиною в Болгарії з Дімітаром Стойчевим. Її 17-річна донька від попереднього шлюбу зараз перебуває в Німеччині, де навчається. Незважаючи на всі труднощі минулого, Катерина Бужинська змогла знайти своє щастя і гармонію в новому шлюбі, створивши люблячу та підтримуючу родину.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".