Крутила роман з Дзідзьо чи ні? Особисте життя Олі Цибульської нагадує сюжет серіалу – Санта Барбара ще та

Співачка Ольга Цибульська мала досить насичене особисте життя, але все ж таки обрала одного єдиного: що відомо про чоловіка зірки та з ким мала романи?

Оля Цибульська, відома артистка, познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком ще в шкільні роки, коли вони разом брали участь у конкурсі талантів. Їхнє знайомство зав’язалося в цей важливий період їхнього життя, коли обидва були ще підлітками. Після закінчення школи Оля вирішила переїхати до Києва, щоб продовжити свою кар’єру та здобувати нові знання. Цей крок привів до тимчасової розлуки з хлопцем, адже вони опинилися у різних містах.

Оля Цибульська розповіла подробиці особистого життя
Оля Цибульська розповіла подробиці особистого життя

Однак, їхні стосунки не завершилися. Сергій, її хлопець, іноді приїздив до Києва, щоб зустрітися з нею. Одного разу він навіть пообіцяв, що зможе здійснити її мрію і повезе її до Парижа. Ця обіцянка стала символом їхньої міцної прив’язаності один до одного, незважаючи на відстань.

Оля Цибульська розповіла подробиці особистого життя
Оля Цибульська розповіла подробиці особистого життя

Минуло кілька років, і одного дня Оля отримала листа, який кардинально змінив її життя. У листі були два квитки до Парижа і коротка записка з пропозицією:

“Якщо нічого не змінилося, чекаю тебе завтра в аеропорту”.

Цей момент став вирішальним для їхніх стосунків, оскільки Сергій зробив їй пропозицію.

Хоча Оля була глибоко зворушена цим романтичною жестом, вона не бажала проводити велике весілля. Вона віддавала перевагу простоті і приватності, тому вони вирішили оформити свої стосунки без урочистостей і великих церемоній. Їхній розпис став символом їхньої щирої любові та взаєморозуміння, яке не потребувало додаткових святкувань і гучних подій.

Оля Цибульська розповіла подробиці особистого життя
Оля Цибульська розповіла подробиці особистого життя

Після першої подорожі до Парижа у них народився первісток Нестор, якого хрестив відомий артист DZIDZIO. Протягом тривалого часу ходили чутки про його роман з Олею. Однак Дзідзьо завжди наголошував, що між ними існують виключно професійні стосунки.

Артист зазначив, що не цікавиться особистим життям Олі, оскільки сприймає її як професіонала, який пройшов довгий шлях самостійного розвитку. Він відзначав її наполегливість і досягнення у різних сферах – Оля була радіоведучою та телеведучою, працювала над багатьма проєктами.

Оля Цибульська розповіла подробиці особистого життя
Оля Цибульська розповіла подробиці особистого життя

Сама ж Оля неодноразово підтверджувала, що між нею і Михайлом ніколи не було нічого, окрім робочих відносин. Співачка чітко заявляла, що жодні романтичні зв’язки з Дзідзьо їй не притаманні.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.