68-річна Тамара Яценко з “Шоу довгоносиків” показала свого чоловіка: молодший на 10 років актор

Акторка Тамара Яценко вперше показала свого чоловіка, з яким живе: ніколи не була офіційно одружена та схоже, що не збирається найближчим часом. Хто обранець зірки?

Тамарі Яценко, народній артистці України, наразі 68 років тому. Вона здобула популярність завдяки своїй неперевершеній грі у ролі Проні Прокопівни у п’єсі Старицького “За двома зайцями”, яку вона втілила на сцені понад 700 разів.

Крім театральної кар’єри, Тамара Яценко здобула визнання в кіноіндустрії, з’явившись у більш ніж 70 фільмах. Деякі з її недавніх робіт включають фільми “Слуга народу” і “Останній москаль”, де вона продемонструвала свій великий професіоналізм і витонченість, які характеризують її акторську майстерність.

Тамара Яценко з "Шоу довгоносиків" показала свого чоловіка
Тамара Яценко з “Шоу довгоносиків” показала свого чоловіка

Тамара Яценко, колишня учасниця телешоу “Довгоносики”, на вершині своєї кар’єри здобула широке визнання завдяки своєму таланту і харизмі, що припали до смаку глядачам. Після років активної творчої діяльності вона продовжує підтверджувати свій неперевершений акторський потенціал, виконуючи ролі на сцені і залишаючись об’єктом захоплення своїх прихильників.

Тамара Яценко з "Шоу довгоносиків" показала свого чоловіка
Тамара Яценко з “Шоу довгоносиків” показала свого чоловіка

Щодо особистого життя, Тамара Яценко відома як неодружена за офіційними документами, проте її партнер у цивільному шлюбі – відомий актор Олег Коваленко, який також здобув популярність завдяки своїм виставам у театрі “Колесо” в Києві. Вони обидва активно беруть участь у різноманітних антрепризних виставах, демонструючи сумлінний професіоналізм і творче взаєморозуміння.

Тамара Яценко з "Шоу довгоносиків" показала свого чоловіка
Тамара Яценко з “Шоу довгоносиків” показала свого чоловіка

Тамара веде дуже скромний спосіб життя. Вона не володіє власним автомобілем і часто використовує метро для переміщень. Її квартира знаходиться на Оболоні, в звичайному районі Києва, і за неї колись довелося боротися в суді.

Тамара Яценко з "Шоу довгоносиків" показала свого чоловіка
Тамара Яценко з “Шоу довгоносиків” показала свого чоловіка

В акторки немає власних дітей, але вона ніколи не відчувала самотності, завжди мала кого виховувати. Її племінниця обрала акторську кар’єру і досягла певних успіхів у цьому напрямку. Натомість, племінник Тамари, якого вони прийняли без акторських випробувань, просто через його зовнішність, вибрав зовсім інший шлях. Він став стоматологом і здобув ідеальні навички у цій сфері, виступаючи як висококваліфікований фахівець.

Нові статті

Схожі статті

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.

“Колись ми були малі і сварилися”: зірка 1+1 Валентина Хамайко показалась разом зі своєю сестрою (ФОТО)

Валентина Хамайко нещодавно стала офіційною дружиною, а тепер відправилась у невелику подорож зі своєю сім'єю: що відомо про сестру зірки та як виглядає?