Хто б міг подумати, що повернеться до такої форми: Аніта Луценко показалась у вазі 80 кг – не схожа на себе

Аніта Луценко має чудову фізичну форму до якої вона йшла роками, адже не завжди фітнес-тренерка так виглядала: якою була найбільша вага зірки та як їй вдалось схуднути?

Зіркова фітнес-тренерка Аніта Луценко показала, як виглядала після пологів та розповіла, що на той час набрала 19 кілограмів під час вагітності і важила 80 кг після народження доньки. Вона висловила своє ставлення до теми щодо зайвої ваги і самопочуття, вказавши на важливість підтримки та позитивного ставлення до самої себе.

Фітнес-тренерка Аніта Луценко показала, як виглядала у свої 80 кілограмів. Фото з Instagram @anitasporty
Фітнес-тренерка Аніта Луценко показала, як виглядала у свої 80 кілограмів. Фото з Instagram @anitasporty

Аніта підкреслила, що підтримка від близьких має величезне значення, незалежно від фізичної форми, і навела приклад власного досвіду. У своєму Instagram вона зауважила, що, навіть важачи 80 кілограмів, ніколи не почула від свого коханого чоловіка негативних коментарів про свою зовнішність.

Фітнес-тренерка Аніта Луценко показала, як виглядала у свої 80 кілограмів
Фітнес-тренерка Аніта Луценко показала, як виглядала у свої 80 кілограмів

Аніта порадила своїм підписникам важливість відрізняти фрази типу “Ти молодець і ти зможеш” від “Якщо ти не схуднеш…”. Тренерка порекомендувала, що своїм другим половинкам у подібних ситуаціях необхідна просто підтримка, а не ставити їм ультиматуми. Її ідеальна картинка світу – це спільні вправи з партнером, підтримка у здоровому харчуванні та взаєморозуміння. Зірка наголосила, що кохання і підтримка грають надзвичайно важливу роль в її житті, і при цьому показала своє змінене тіло разом із коханим.

Фітнес-тренерка Аніта Луценко показала, як виглядала у свої 80 кілограмів
Фітнес-тренерка Аніта Луценко показала, як виглядала у свої 80 кілограмів

Вона також опублікувала фото в білизні та звернулася до жінок, підкресливши, що тіло після пологів змінюється і варто дати йому певний час на відновлення. Аніта розповіла, що за три місяці після народження дитини вона схудла до 52 кілограмів, підкреслюючи, що вага не є головним критерієм, а любов і підтримка важливіше.

Нові статті

Схожі статті

Квартира маленька і орендована, але все зроблено з душею: Віктор Павлік показав, де живе з Репяховою і сином

Віктор Павлік одружений вчетверте, але живе в орендованій квартирі разом з дружиною та сином, при цьому забезпечує попередні сім'ї: як виглядає домівка зіркового подружжя?

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?