З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Легендарна Ада Миколаївна Роговцева, якій вже виповнилось 86 років — в кіно розпочала зніматися у віці 18-ти років. Справжньою зіркою в очах шанувальників її зробив фільм “Вічний поклик”, а ось на театральній сцені Ада Роговцева більш за все запамʼяталась завдяки ролі Гелени в постановці “Варшавська мелодія”.

Молоді Ада Рговцева і Бріжит Бардо
Молоді Ада Рговцева і Бріжит Бардо

Відразу після народження батьки майбутньої артистки хотіли назвати її зовсім не Адою, а Людмилою. Втім, в останню мить вибір пав саме на імʼя Ада, адже саме так звали бабусю акторки.

Спочатку Ада Роговцева не хотіла повʼязувати своє життя із театром та зйомками в кіно. Її мрія була — стати літератором. Та після закінчення школи подруги вмовили молоду дівчину скласти іспити до театрального інституту. Ось так і повернула доля Ади Миколаївни до театральної творчості.

За часів студентства Ада Роговцева встигала і в театрі грати, і вчитися, і в кіно зніматися. Саме в інституті вона зустріла своє перше і єдине кохання: Костянтина Степанкова. Він був викладачем, який зміг закохати в себе усіх дівчат курсу. Але він, врешті решт, обрав блакитнооку красуню Аду. Заради неї Кость Петрович навіть пішов від колишньої дружини та дитини.

В житті Ади Роговцевої було чимало складних моментів. В дитинстві вона пережила німецьку окупацію і ледве не загинула разом із мамою на пароплаві. Вони кимось чудом спізнилися на нього і залишилися живими. Його було зруйновано, як тільки пароплав відплив від берегу.

Втім, роки та випробування не змінили ані характеру, ані гарної зовнішності Ади Миколаївни. Навпаки, з віком артистка розкрилась, немов квітка — і в творчості, і в зовнішності. Навіть зараз, в свої 86 років Ада Роговцева цілком може перемогти в конкурсі краси французьку ікону стилю Бріжит Бардо.

Ада Роговцева і Бріжит Бардо
Ада Роговцева і Бріжит Бардо

Акторка жодного разу не робила собі інʼєкцій краси та підтяжок. Її краса — повністю природна.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.