Заборонене кохання: як Ада Роговцева покохала одруженого викладача на все життя і не пошкодувала про це

Ада Миколаївна Роговцева — справжня перлина українського театру та кінематографу. За своє довге життя 86-річна акторка пережила лише одне велике кохання — до свого викладача.

Ада Роговцева вперше закохалася ще в студентські роки. Любов до куратора своєї групи Костянтина Степанкова виявилась першою та єдиною за все життя. Її акторка пронесла крізь десятиліття та 46 років купалася в коханні найулюбленішого чоловіка.

Кость Петрович, як його називала Ада Миколаївна – був на 11 років старший за неї. Спочатку перепоною на шляху до їх особистого щастя стала… інша родина. Викладач Степанков на той момент був одружений, в нього підростала донька.

В молоді роки Костянтин Степанков був справжнім красенем. За ним бігали майже усі дівчата з навчальної групи. Молода Ада Роговцева ж довгий час намагалася себе стримувати. Та поклик серця виявився сильнішим за розум. Закохані почали потайки від усіх зустрічатись.

Настав момент в їх відносинах, коли Костянтину Степанкову набрид таємний роман. Викладач вирішив розлучитись та зробив пропозицію руки та серця коханій Аді.

Розписались молодята тихо в 1959 році, а на весіллі була присутня лише мама Ади Миколаївни. Бабуся дівчини засудила вибір онуки, тому майбутній народній артистці України довелось взяти з дому лише ковдру і виделку та піти геть — в нове життя із коханим Костем Петровичем.

Ада Роговцева і Костянтин Степанков
Ада Роговцева і Костянтин Степанков

І Ада Роговцева, і Костянтин Петрович були щасливими в шлюбі, хоча іноді їх щастя затьмарювала нестача грошей. В своїй творчій професії вони були успішними, але в той час платили їм мало. Втім, побутові негаразди зовсім не засмучували закоханих. Ада Роговцева, як мудра дружина – стійко переносила усі тяготи родинного життя. Коли Кость Петрович захворів на туберкульоз — вона змогла його виходити і зцілила своїм коханням та турботою.

В 1962 році Ада Миколаївна народила первістка. Хлопчика вона вирішила назвати на честь чоловіка – Костянтином. Ще через 10 років в родині зʼявилась дівчинка Катерина. Кость Петрович настільки любив свою Аду, що виконував будь-які її забаганки. Усе життя в їх творчій родині підпорядковувалось фразі: “Ада хоче”.

Родинна ідилія Степанкова та Роговцевої тривала довгих 46 років. Костянтин Петрович відійшов у засвіти в 2004 році. Його здолала онкологічна хвороба. Старший син пари Костянтин теж прожив недовго та покинув цей світ.

Ада Роговцева була щасливою в шлюбі із Костянтином Степанковим довгих 46 років
Ада Роговцева була щасливою в шлюбі із Костянтином Степанковим довгих 46 років

Після смерті найрідніших чоловіків, сина та чоловіка — сенсом життя для Ади Роговцевої стала турбота про онуку Дарину (доньку її сина Кості). Також Ада Миколаївна тепло спілкується із донькою Катериною і разом із нею займається волонтерською діяльністю.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.