Майже всі пішли в маму: Катя Осадча, Тіна Кароль та інші зірки показали, як виглядали їхні діти тоді і зараз

Діти українських зірок вкрай рідко обирають той шлях, що і батьки, однак існують і ті, які також прагнуть популярності: як виглядають доньки та сини Олі Полякової, Ірини Білик та інших зірок.

Українські зірки шоу-бізнесу завжди привертали увагу громадськості стилем та виглядом, зокрема цікавили і їхні діти. Багато зірок приховують своїх дітей від публіки, однак є й ті, які діляться фото з ними. Як виглядають діти знаменитостей?

Донька Олі Полякової

Донька Олі Полякової, Маша, є 19-річною дівчиною, яка слідує за стежкою своєї відомої матері. Протягом останніх років вона зібрала значну базу шанувальників, заснувала музичний гурт та почала активно виступати на концертах. Маша успішно розвиває власний блог, що став важливим джерелом доходу для неї. Зараз Марія продовжує своє навчання у Києві в музичній академії імені Чайковського, а також вона успішно вступила до американського коледжу.

Оля Полякова показала, як виглядає її донька зараз
Оля Полякова показала, як виглядає її донька зараз

Донька Олени Кравець

Щодо доньки Олени Кравець, Марії, вона утримується від публічного життя, але час від часу ділиться зі своїми підписниками контентом в соціальних мережах. Марія має певні захоплення, зокрема вона вправно робить татуювання і захоплюється танцями. Зараз вони з мамою ведуть подкаст під назвою “Вдома поговоримо”, що стало новим напрямком в їхній творчій діяльності.

Олена Кравець показала, як виглядає її донька зараз
Олена Кравець показала, як виглядає її донька зараз

Син Потапа

Син Потапа та Ірини Горової, Андрій протягом останніх років значно змінився, уникаючи загалом публічних заходів і рідко з’являючись на фотографіях разом із батьками. Однак нещодавно він був у відеокліпі Потапа, що може свідчити про поступове повернення до медійних проєктів. Хлопцю наразі 16 років. Щодо майбутнього, плани Андрія ще не відомі, проте здається, він не планує йти по шляху свого відомого батька та мами.

Потап показав, як виглядає його син зараз
Потап показав, як виглядає його син зараз

Син Тіни Кароль

Син Тіни Кароль, Веніамін, росте красенем і дедалі більше нагадує свого батька. Він навчається у престижній школі у Великій Британії, а саме займатиметься у майбутньому спеціальністю “Міжнародні відносини”, яка вже зараз цікавить його. Тіна Кароль час від часу проводить час разом із сином та надзвичайно пишається його навчальними досягненнями.

Тіна Кароль показала, як виглядає її син зараз
Тіна Кароль показала, як виглядає її син зараз

Син Катерини Осадчої

Старшому сину телеведучої, Іллі, наразі 21 рік і він здобуває освіту в галузі IT-технологій в одному із університетів США. Після завершення навчання він планує повернутися до України, де має намір застосувати свої знання для підтримки розвитку країни. Сім’я рідко бачиться разом, але коли це стається, вони проводять час якісно.

Катерина Осадча показала, як виглядає її син зараз
Катерина Осадча показала, як виглядає її син зараз

Син Ірини Білик

Ймовірно, Гліб проживає за кордоном, в Іспанії. Він активно займається музикою і є учасником рок-гурту, де він грає на барабанах. Глібу наразі 24 роки, він має довге волосся та різноманітні татуювання на тілі, що є відображенням його музичного стилю та внутрішньої індивідуальності.

Ірина Білик показала, як виглядає її син зараз
Ірина Білик показала, як виглядає її син зараз

Старші діти відомих українських особистостей показують себе з різних сторін та вони готові досягати успіху у вибраних сферах.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.