Звинувачували, що зраджував, а він просто розлюбив: Дзідзьо зізнавався, чому розлучився з екс-дружиною

Дзідзьо вперше відверто зізнався, чому насправді розійшовся зі SLAVIA та що стало причиною припинення стосунків: подробиці особистого життя зірки.

Михайло Хома, відомий як Дзідзьо, зробив важке зізнання стосовно свого розлучення зі співачкою SLAVIA. Він пояснив, що він був тим, хто ініціював розрив, визнавши значні розбіжності між ним і його колишньою дружиною. За словами Дзідзьо, вони були настільки різними, що їхній шлюб був як спроба поєднати непоєднуване, схоже на те, як трикутник і квадрат намагаються вписати круглі двері в свій дім. Ця ситуація, за його словами, показала, що жодна зі сторін не могла адаптуватися до такого неспівпадіння. Дзідзьо акцентував на важливості бути чесним з собою, що й спонукало його прийняти цей крок.

Дзідзьо показав, як виглядає його екс-дружина SLAVIA
Дзідзьо показав, як виглядає його екс-дружина SLAVIA

Артист пояснив, що розлучення з Славією стало наслідком несумісності характерів, а не вини жодної із сторін. Він вважає, що важливо жити в гармонії зі своїми почуттями та переконаннями, тому вирішив припинити шлюб, щоб не турбувати себе та колишню дружину. Дзідзьо також визнає, що міг повідомити про своє розлучення раніше, але побоювався реакції оточуючих.

Співак розповів про те, як вони з його колишньою дружиною Славою проживали в різних світах. Вони жили у сім’ї, де відсутність порозуміння стала нормою. Він бажав бути щасливим і бачити її щасливою, тому набрався відваги оголосити про розлучення. Цей крок він вважав найправильнішим у своєму житті, переконаним, що жити в отруєному стані неприпустимо. Для нього було неправильно продовжувати жити в неврозі і марнувати життя один одному.

Дзідзьо показав, як виглядає його екс-дружина SLAVIA
Дзідзьо показав, як виглядає його екс-дружина SLAVIA

У своїй розмові Хома висловив своє розчарування та обурення відносно звинувачень, що Славія висунула на його адресу. Він зазначив, що ці обвинувачення сильно вразили його і викликали відчуття пригніченості та розгубленості.

Дзідзьо дивувався, як може трапитися так, що людина, яку він любив і довіряв, змогла так раптово змінити своє ставлення й почати обвинувачувати його в серйозних речах, таких як аб’юз, зрада та інші неприємності. Він пояснив, що ніколи не мав жодних романтичних стосунків з Олею Цибульською, що, за його словами, Слава добре знала.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.