Василь Вірастюк для нього назавжди помер: що Іво Бобул не може пробачити найсильнішому чоловіку світу

Іво Бобул зізнався, що саме не може пробачити Василю Вірастюку та які в нього відносини з ним: все тягнеться ще з далекого 2016 року - що сталося?

Український співак Іво Бобул висловив свою позицію щодо ситуації з Василем Вірастюком, який у 2016 році публічно потролив його за спеціальний номер у готелі в Чернівцях. Інцидент розпочався, коли Вірастюк опублікував відео, на якому він заходить до кімнати з табличкою “Іменний номер Іво Бобула”. У цьому ролику спортсмен показав раритетні фото та ексклюзивні костюми співака, що висіли на стінах апартаментів-музею.

У своєму фотоблозі Василь поділився цим відео, де висміяв вміст номера, що був присвячений творчому доробку Бобула. Цей вчинок викликав хвилю обурення у співака, який розцінив дії Вірастюка як знущання над його здобутками. Бобул вважав, що такий крок спортсмена був неповагою до його мистецтва і професійних досягнень. Артист підкреслив, що його праця заслуговує на повагу, і він не очікував такого ставлення від іншої відомої особистості.

Іво Бобул розповів, які у нього відносини з Василем Вірастюком
Іво Бобул розповів, які у нього відносини з Василем Вірастюком

Скандал, що почався ще у 2016 році, мав тривалі наслідки для обох учасників. Іво Бобул неодноразово наголошував, що кожен артист, незалежно від жанру чи стилю, заслуговує на шану та розуміння своєї праці. Він акцентував на важливості підтримки культурних цінностей і неприпустимості їхнього приниження. Співак залишився на своїй позиції, вважаючи, що гумор не має межувати з неповагою.

Іво Бобул досі відчуває образу на спортсмена за інцидент, що стався між ними. Незважаючи на це, він продовжує відвідувати свої апартаменти, коли приїжджає до Чернівців. Він вважає, що ситуація, яка виникла, є безглуздою і не повинна ставати приводом для сміху.

Іво Бобул розповів, які у нього відносини з Василем Вірастюком
Іво Бобул розповів, які у нього відносини з Василем Вірастюком

Бобул наголошує, що не має власного житла в Чернівцях, і тому, коли приїжджає до міста, зупиняється в цих апартаментах. Це його кімната, де зберігаються фотографії з артистами, яких він поважає і любить, а також де представлений його творчий шлях. У цьому приміщенні також є кілька старовинних речей, таких як гітара, яка має для нього велике значення. Бобул не розуміє, чому хтось може насміхатися з цього, і вважає, що для нього ця людина більше не існує.

Василь Вірастюк нині активно займається різними благодійними ініціативами, проте Іво Бобул все ще не готовий пробачити йому минулі вчинки. Хоча співак підтримує дружні стосунки з багатьма волонтерами, його ставлення до Вірастюка залишається негативним.

Бобул вважає, що єдиною умовою для примирення між ним і Вірастюком є вибачення з боку останнього. Він наголошує на необхідності цього кроку для завершення багаторічної ворожнечі. Цікаво, що навіть діти Бобула неодноразово закликали його зробити перший крок до примирення, проте він досі не зважився на це.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?