Старша донька Віри Брежнєвої показала її колишнього чоловіка: він для неї – найкращий батько (ФОТО)

Старша донька Віри Брежнєвої звернулась до свого тата в День батька та щиро привітала його: що саме сказала Соня Кіперман своєму вітчиму, який для неї як рідний.

23-річна Соня Кіперман, старша донька відомої співачки Віри Брежнєвої, нещодавно розмістила у соціальних мережах фотографію разом із своїм батьком, Михайлом Кіперманом, який не є її рідним. Це зрідка відбувається, але на цей раз вона вирішила зробити виняток, відзначивши День батька. Своїм постом у Instagram вона висловила свою любов до батька, підкресливши його роль у її житті та виразивши теплоту і повагу.

Старша донька Віри Брежнєвої показала, як виглядає її тато. Фото з Instagram @sonyaxkiperman
Старша донька Віри Брежнєвої показала, як виглядає її тато. Фото з Instagram @sonyaxkiperman

Нагадаємо, що Соня є дочкою Віри Брежнєвої від першого цивільного шлюбу з Віталієм Войченком. Після одруження Віри з бізнесменом Михайлом Кіперманом у 2006 році він офіційно удочерив Соню. У пари є також спільна молодша донька, 14-річна Сара. Незважаючи на розлучення батьків, відносини між дітьми та їхніми батьками залишаються досі теплими і близькими.

Старша донька Віри Брежнєвої показала, як виглядає її тато. Фото з Instagram @ververa
Старша донька Віри Брежнєвої показала, як виглядає її тато. Фото з Instagram @ververa

Історія стосунків Віри Брежнєвої та Михайла Кіпермана почалася понад двадцять років тому. Тоді Михайло мав сім’ю, однак з часом залишив її і офіційно одружився з Вірою. Співачка народила йому дочку Сару та, завдяки підтримці Михайла, розпочала сольну кар’єру співачки. У зв’язку з цим, вона навіть змінила прізвище у паспорті на Кіперман.

Старша донька Віри Брежнєвої показала, як виглядає її тато
Старша донька Віри Брежнєвої показала, як виглядає її тато

Проте навесні 2012 року почали з’являтися ознаки проблем у їхньому шлюбі, що врешті-решт призвели до розлучення. Відсутність Михайла на офіційних заходах та зникнення обручки з руки Віри стали першими сигналами про зміни в їхньому подружньому житті. Це розлучення, ймовірно, стало кроком, спрямованим на захист майна співачки від можливих юридичних наслідків.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?