Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

У минулому Настя Каменських і колишня дружина Олексія Завгороднього мали надзвичайно тісні відносини, але з часом їхня дружба стала такою, що вони практично не спілкуються. Потап і Настя Каменських були предметом неперестанних чуток про можливий розрив та нові події підтверджують ці спекуляції.

Відомий блогер Богдан Беспалов, який раніше неодноразово висловлювався про проблеми у шлюбі Насті Каменських і Потапа, нещодавно оприлюднив інформацію, що репер зраджує своїй дружині з її колишньою близькою подругою.

Блогер розповів, з ким Потап перебуває у стосунках
Блогер розповів, з ким Потап перебуває у стосунках

Раніше Настя Каменських і Аня Андрійчук були дуже близькими подругами, їхні дружні відносини тривали багато років. Однак, за словами Беспалова, їхні шляхи розійшлися, коли Настя почала активно займатися своєю кар’єрою, в той час як Аня залишалася в тісному контакті з Потапом. Зараз їхня дружба є історією, що, як здається, залишилася в минулому, адже кар’єрні та особисті шляхи дівчат почали розходитися.

Нагадаємо, що нещодавно з’явилися фотографії на сторінці Анни Андрійчук, які спричинили неабиякий ажіотаж серед шанувальників. Знімки ці викликали багато обговорень, адже вони натякали на можливе друге весілля дівчини. Це стало черговим приводом для спекуляцій, адже досить давно не вщухають чутки про її стосунки з Потапом, який є колишнім чоловіком Позитива.

Блогер розповів, з ким Потап перебуває у стосунках
Блогер розповів, з ким Потап перебуває у стосунках

Як стверджує блогер, сама ж історія весілля, яка була розповсюджена у медіа, мала на меті відвернути увагу від справжніх подій і справжнього партнера Ані, тобто приховати той факт, що Потап дійсно зустрічається з Анною.

Настя Каменських знає про невірність свого чоловіка, але приховує це від публіки та продовжує свідомо брати участь у цій грі, вона не хоче аби її жаліли з цього приводу. Інші джерела додають, що Потап і Андрійчук були помічені разом в одному з готельних номерів у Європі, де вони провели ніч після концерту співака.

Нові статті

Схожі статті

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.