За 4 роки змінився так, що не впізнати: Олег Винник показав, який вигляд має зараз і куди зник з України

Олег Винник показався у Німеччині та стало помітно, що співак значно змінився протягом чотирьох років: як наразі виглядає чоловік та з ким зображений на фото?

За чотири роки у співака Олега Винника відбулись значні зміни, що вразили шанувальників його творчості. Нові фотографії, що з’явилися в Мережі, свідчать про різке перевтілення артиста до ступеня, коли його важко впізнати. Фото, які опублікувала голова офіційного фан-клубу Валерія Барон у своєму Instagram, демонструють порівняння між Олегом Винником у червні 2020 року та нещодавнім знімком, зробленим у Німеччині, де виконавець перебуває з початку повномасштабного вторгнення.

Олег Винник показав, як виглядає зараз та як сильно змінився. Фото з Instagram @valery_baron
Олег Винник показав, як виглядає зараз та як сильно змінився. Фото з Instagram @valery_baron

На першому кадрі співак мав коротке волосся й набагато більше ваги, у порівнянні з теперішнім довгим волоссям та виразним схудненням. Ці зміни не лише вражають зовнішнім виглядом, але й підкреслюють динаміку життєвих змін у житті відомого співака.

Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення Олег Винник зник з публічного простору. Він не публікувався у соцмережах і утримувався від коментарів щодо російського вторгнення. Пізніше стало відомо, що співак перебував та досі перебуває у Німеччині. Сам артист пояснив свій відсутній у соціальних мережах стан боротьбою зі серйозною хворобою.

Олег Винник показав, як виглядає зараз та як сильно змінився
Олег Винник показав, як виглядає зараз та як сильно змінився

За весь період війни Олег Винник ніколи не повертався до України. Його рішення не відвідувати країну на фоні конфлікту було неодноразово піддано критиці.

Олега часто критикують українські знаменитості і фанати за його мовчазну позицію, вважаючи, що він повинен висловлюватися щодо важливих суспільних питань. Є ті, хто стверджує, що він вже не має місця в українському шоу-бізнесі через це. Проте є й такі, хто все ще вірить у його потенціал і надіються на його повернення з новими хітами.

Нові статті

Схожі статті

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?