“Це дуже складно”: Марина Боржемська розповіла, чи перебуває в стосунках після розлучення з Узелковим

Марина Боржемська вперше за тривалий час зізналась, чи вільне зараз її серце та чи перебуває в романтичних стосунках. Подробиці особистого життя.

Марина Боржемська, колишня дружина боксера В’ячеслава Узелкова і відома фітнес-тренерка, розповіла про виклики, які виникають у неї при побудові стосунків. Вона зазначила, що в даний момент її серце вільне, відкидаючи всі чутки про нові романи, які часто приписують їй на основі фото у соціальних мережах. Однак Марина визнала, що хоча вона й відкрила для себе новий етап життя, вона все ще переживає за можливі помилки минулого, які можуть повторитися у майбутніх стосунках.

Марина Боржемська вперше зізналась, чи перебуває наразі в стосунках
Марина Боржемська вперше зізналась, чи перебуває наразі в стосунках

Кожен чоловік, якого вона згадує у своїх постах або фотографіях у Instagram, не завжди є тим, хто займає важливе місце в її житті. Вона вважає це своїм внутрішнім випробуванням, дозволяючи собі розвивати і визначати, якою хоче бути в стосунках.

Марина додає, що після деяких помилок у минулому вона вирішила більше не допускати. Вона описує себе як людину, яка вміє давати і приймати вірно, і впевнена, що зробить це правильно. Нові знайомства нагадують їй молодість, коли в очах були блиск і безумовне бажання насолоджуватися життям і пригодами.

Марина Боржемська вперше зізналась, чи перебуває наразі в стосунках
Марина Боржемська вперше зізналась, чи перебуває наразі в стосунках

Тренерка поділилася своїми думками про труднощі, з якими зіткнулася у пошуках кохання після тривалого періоду самотності і стабільної самостійності. Вона визнала, що після тривалого перебування наодинці стає важко звикнути до ідеї поділити своє життя з іншою людиною.

Боржемська пояснила, що у неї вже склалася своя рутинна система, її власний простір і графік, які їй влаштовують, і вона відчуває певні обов’язки перед собою і своїми дітьми. Вона зазначила, що коли з’явиться людина, яка буде їй потрібна, вона буде готова адаптуватися і змінювати свої звички і розпорядок дня на користь щасливого партнерства.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.