Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.

Вісім років тому український співак Віктор Павлік розлучився з третьою дружиною після 25 років шлюбу. Причиною стале його нове кохання, Катерина Репяхова, яка є вдвічі молодшою за нього.

Протягом кількох років вони зуміли тримати свій роман в секреті, але таємниця стала відомою всім, коли наступного дня після телефонного дзвінка від концертного агентства, яке організовувало їхні виступи, виявилось, що в райдері вказано поселення в одному номері для обох.

Віктор Павлік розповів, як розпочався його роман з Катериною Репяховою
Віктор Павлік розповів, як розпочався його роман з Катериною Репяховою

Віктор Павлік визнав, що цей крок був важким, особливо з урахуванням дітей та онуків, але він розумів і підтримував рішення своєї молодої коханки. Катерина додала, що вони обидва вирішили розповісти про свої стосунки, щоб уникнути чуток і спекуляцій з приводу її ролі в його житті.

Катерина з десятирічного віку віддавала перевагу концертам Павліка, ні одного не пропускала. Однак на концерті в Миколаєві її прихильність не залишилася непоміченою. Віктор Франкович помітив юну шанувальницю з величезним букетом та запискою, де вона висловила подяку за його музику та існування.

Віктор Павлік розповів, як розпочався його роман з Катериною Репяховою
Віктор Павлік розповів, як розпочався його роман з Катериною Репяховою

Розчулившись теплою реакцією Катерини, Павлік дізнався, що вона спеціально приїхала з Києва на його концерт. Відчуття відповідальності перед таким проявом підтримки змусило артиста запропонувати юній шанувальниці гроші або вечерю разом. Віктор зізнався, що спочатку відчував споріднену душу в Катерині, а згодом ці почуття переросли у кохання.

Віктор Павлік розповів, як розпочався його роман з Катериною Репяховою
Віктор Павлік розповів, як розпочався його роман з Катериною Репяховою

У 2020 році Віктор Павлік одружився з Катериною Репяховою, яка виступала його концертною директоркою. 30 травня 2024 року відбулась четверта весільна річниця, яку молода дружина вирішила відзначити особливо. Вона влаштувала для нього романтичне свято і вийшла у весільному вбранні, яке вісім років тому носила під час весілля.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.