Мала досить бурхливе особисте життя: Наталія Могилевська розповіла, з ким крутила романи та як це було

Наталія Могилевська наразі почувається щасливою в особистому житті, але чи було так завжди: з ким співачка крутила романи та чому з тими чоловіками не склалось?

Наталія Могилевська відзначалася насиченим особистим життям, де стосунки з чоловіками не завжди виявлялися тривалими.

Наталія Могилевська та Олександр Ягольник

Наталія Могилевська та її продюсер Олександр Ягольник пережили дворічні романтичні стосунки, що спочатку почалися як виключно професійні. Однак з часом вони обоє відчули романтичні почуття. Ягольник відразу відчув особливу симпатію до співачки. Вони проживали разом, активно працювали над творчими проєктами Могилевської і планували спільне майбутнє.

Наталія Могилевська та Олександр Ягольник
Наталія Могилевська та Олександр Ягольник

Незважаючи на успіхи в їхній професійній співпраці, їхні особисті стосунки зазнали випробувань. Важливим етапом стало бажання Ягольника зробити серйозний крок у їхніх стосунках, він вирішив зробити Наталії пропозицію. Чоловік придбав обручку, сподіваючись на позитивну реакцію, але співачка її не одягнула.

Між ними відбулася розмова про гроші, яка стала переломним моментом для Ягольника. Відповіді Могилевської глибоко вразили його і змінили його уявлення про неї. Він відчув, ніби до того моменту не знав її справжньої. Після цього Ягольник вирішив не робити пропозицію. В розпачі він кинув обручку в озеро, відмовившись від своїх планів.

Наталія Могилевська та Дмитро Чалий

Перший офіційний шлюб Наталії Могилевської був коротким, тривав менше року. Її обранцем став бізнесмен Дмитро Чалий. Стосунки між ними характеризувалися бурхливістю та пристрастю. Коли Дмитро зробив пропозицію одружитися, Наталія прийняла її з радістю.

Наталія Могилевська та Дмитро Чалий
Наталія Могилевська та Дмитро Чалий

На початку здавалося, що Могилевська знайшла своє щастя, і вона навіть мріяла народити Дмитру дитину. Однак, їхній шлюб виявився недовговічним і тривав менше року. Розлучення пройшло тихо, і подружжя не розголошувало причин свого рішення. Згодом Наталія розповіла, що основною причиною розриву став її кар’єризм. Вона присвячувала багато часу своїй роботі, тоді як Дмитро прагнув бачити поруч з собою сімейну жінку.

Наталія Могилевська та Єгор Долінін

Наталія, після розлучення з Дмитром, не залишилася одна надовго. Через рік після розриву з першим чоловіком, вона розпочала романтичні стосунки з бізнесменом Єгором Долініним. Вони разом з’являлися на світських заходах, ділилися деталями свого особистого життя у інтерв’ю і планували спільне майбутнє.

Наталія Могилевська та Єгор Долінін
Наталія Могилевська та Єгор Долінін

Наталія і Єгор прожили кілька років разом, під час яких вона змогла побудувати гармонійні стосунки з трьома дочками бізнесмена від його попереднього шлюбу. Вона менше працювала, щоб мати більше часу для свого чоловіка.

Проте після п’яти років стосунків Наталія і Єгор вирішили розійтися. Вони не розкривали причину розставання. Після розлуки Єгор одружився з іншою жінкою, а Наталія згадує їхні стосунки з великим теплом, не тримаючи на колишнього образи.

Чи вільне серце Наталії Могилевської зараз

На сьогоднішній день співачка підтримує романтичні стосунки з чоловіком на ім’я Валентин, який утримується від публічності. Вона планує розкрити інформацію про свого коханого лише після завершення повномасштабного вторгнення.

Наталія Могилевська та Валентин
Наталія Могилевська та Валентин

Пара відома один одному вже більше двадцяти років, і весь цей час чоловік активно підтримував її в складні моменти. Вони живуть разом, що свідчить про серйозність їхніх взаємин.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.