“Люди добрі, я не шукала мільйонера”: 57-річна Ольга Сумська розповіла, чому не вийшла заміж за багатія

Акторка Ольга Сумська вперше зізналась, чому не вийшла заміж за чоловіка з великим достатком, а обрала Віталія Борисюка: подробиці особистого життя.

Українська акторка Ольга Сумська відреагувала на негативні коментарі щодо своєї зовнішності та особистого життя, підкресливши, що такі висловлювання не вразили її особистість. Навпаки, вона зазначила, що це лише сприяло підвищенню її популярності.

Акторка визнала, що вже привчилася до хейту і навчилася сприймати його без емоцій. Вона підкреслила, що критика її зовнішності та зміни в особистому житті є невід’ємною частиною її професійного та особистого розвитку.

Ольга Сумська розповіла, чому не вийшла заміж за мільйонера
Ольга Сумська розповіла, чому не вийшла заміж за мільйонера

Ольга Сумська визнала, що часто стикається з критикою, особливо відносно свого шлюбу з Віталієм Борисюком. Вона пояснила, що між ними існує справжнє кохання, яке захищає їх від будь-яких негативних коментарів.

На питання про те, чому вона обрала саме Борисюка, а не когось більш багатого чи відомого, акторка відповіла, що головна причина її вибору — це кохання. Вона зауважила, що знайшла свою другу половинку і бажає зберігати цей союз як найбільше щастя у своєму житті. Ольга закликала берегти таке кохання, як зіницю ока, і не звертати уваги на негатив від хейтерів, які, на її думку, навіть збільшують їх популярність.

Ольга Сумська розповіла, чому не вийшла заміж за мільйонера
Ольга Сумська розповіла, чому не вийшла заміж за мільйонера

Нагадаємо, що Ольга Сумська познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком, також актором Віталієм Борисюком на новорічній вечірці, організованій спільними друзями. Її перший шлюб з актором Євгеном Паперним дав їй дочку Тоню, але зустріч з Віталієм виявилася поворотним моментом у її житті.

Все почалося як звичайна зустріч, але з часом це перетворилося на пристрасті і кохання між Ольгою і Віталієм. Згодом у них народилась донька Ганна, і їхня сім’я стала прикладом міцного союзу, який вражає інших. Протягом 25 років подружнього життя Ольга та Віталій продовжують дивувати коханням та гармонією, що додає віру в істинну любов.

Нові статті

Схожі статті

Квартира маленька і орендована, але все зроблено з душею: Віктор Павлік показав, де живе з Репяховою і сином

Віктор Павлік одружений вчетверте, але живе в орендованій квартирі разом з дружиною та сином, при цьому забезпечує попередні сім'ї: як виглядає домівка зіркового подружжя?

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?