Вік збільшився, а на вигляд така ж сама: 48-річна Марічка Падалко показала, як змінилась за 20 років (ФОТО)

Марічка Падалко поділилась своїми змінами за 20 років у зовнішності, працюючи телеведучою на 1+1: чи змінилась зірка та що відомо про неї? Подробиці.

Марічка Падалко, відома ведуча телеканалу 1+1, нещодавно вразила своїх шанувальників свіжими знімками, що демонструють її вигляд 20 років тому та сьогодні. Фотографії, розміщені на її сторінці в Instagram, були зроблені у студійному світлі. Її публіка не змогла утримати компліментів, прийнявши своєрідне святкування її кар’єрних досягнень.

Марічка Падалко почала свою кар’єру на каналі 1+1 у 2002 році, розпочавши з ведення спортивних новин у програмі “Проспорт”. Згодом вона стала відомою як ведуча у програмі “ТСН”. Також вона була обличчям ранкового шоу “Сніданок з 1+1” у період з 2009 по 2010 рік. Пізніше її можна було побачити в рубриці “Матусин щоденник” тієї ж програми.

Марічка Падалко розповіла, як її змінило телебачення за 20 років
Марічка Падалко розповіла, як її змінило телебачення за 20 років

Також Марічка Падалко була ведучою програми “Марічкин кінозал”, де з великим захопленням розповідала малечі про найкращі мультфільми світу.

У коментарях до фотографій Марічки Падалко, коли вона з’явилася зі свіжою зачіскою, користувачі висловили враження, що вона практично не змінилася. Їхні слова свідчать про визнання її природної краси та часової стійкості. Вони підкреслили, що змінилася лише зачіска, а усмішка та погляд Марічки залишилися незмінними, що, на їхню думку, є прикладом для наслідування для інших.

Марічка Падалко розповіла, як її змінило телебачення за 20 років
Марічка Падалко розповіла, як її змінило телебачення за 20 років

Марічка Падалко навчалась у галузі лінгвістики, закінчила Київський лінгвістичний університет, спеціалізуючись на англійській та німецькій мовах. Її кар’єра журналіста почалася за програмою обміну Уряду США, коли вона навчалася на факультеті журналістики Університету штату Флорида і здобула перший журналістський досвід у місцевій газеті. В 1999 році Марічка також пройшла стажування в Українській службі BBC у Лондоні, що поклав початок її роботі на телебаченні у жовтні того ж року.

Сьогодні Марічка Падалко не лише залишається вірною своїм професійним інтересам, але й вражає своїми незмінними ентузіазмом і харизмою, які відбиваються в її посмішці і виразному погляді.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.