“Комфортно відчуваю”: телеведучий Руслан Сенічкін розкрив подробиці особистого життя і розповів про дітей

Ведучий "Сніданку з 1+1" Руслан Сенічкін — професійна, щира і добра людина з гарним почуттям гумору. Нещодавно в розмові з колегами він розповів, чому в свої 44 роки – досі без пари.

Український ведучий Руслан Сенічкін щоранку вітає українців із новим днем у програмі “Сніданок з 1+1”. Глядачі люблять цього бородатого молодика за його щирість, доброту і гарне почуття гумору. Але в свої 44 роки Сенічкін і досі немає дітей та власної родини. Багатьох прихильників ведучого цей факт дуже непокоїть.

Нещодавно Руслан Сенічкін завітав у гості до журналістки Аліни Доротюк і поговорив з нею про особисте. Телеведучий розповів про непросте дитинство, в якому замість ігор з товаришами змушений був допомагати мамі робити ремонти – аби в родині було, що їсти.

Ведучий зі Сніданку з 1+1 розповів про особисте життя
Ведучий зі Сніданку з 1+1 розповів про особисте життя

Його мрією з юних років було телебачення і в гонитві за нею Сенічкін навіть влаштувався працювати прибиральником на одну з радіостанцій. Згодом його мрія стала ще ближче і сталось це в той самий момент, коли зірковий ведучий почав працювати над організацією концертів для гурту “ВІАГРА” та співачки Ані Лорак в одному з найдорожчих нічних клубів міста Дніпро.

Імовірно, насичена робоча діяльність не залишала Руслану часу на те, щоб влаштувати особисте життя? Зараз ведучому “Сніданку з 1+1” вже 44 роки і до цього моменту він так і не обзавівся ані власною родиною, ані дітьми.

В розмові з колегою-журналісткою Сенічкін зізнався: йому подобається таке життя і саме в такому форматі – без дітей, він почувається добре.

Відсутність власної родини зовсім не бентежить телеведучого. До того ж, в нього є рідні люди, про яких Сенічкін піклується – мама, дві сестри і похресниця. Він також зізнався, що на даному етапі життя цілком комфортно себе відчуває.

Руслан Сенічкін і Людмила Барбір
Руслан Сенічкін і Людмила Барбір

Руслан Сенічкін родом з Дніпра і здобув вже 2 вищих освіти. Перша його спеціальність – суто технічна і ніяким чином не повʼязана із журналістикою. Майбутній популярний ведучий спочатку став інженером та спеціалістом із інтелектуальних систем у мережі. Вже згодом — отримав ще одну спеціальність — журналіст (закінчив Дніпровський національний університет).

Нові статті

Схожі статті

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.

“Колись ми були малі і сварилися”: зірка 1+1 Валентина Хамайко показалась разом зі своєю сестрою (ФОТО)

Валентина Хамайко нещодавно стала офіційною дружиною, а тепер відправилась у невелику подорож зі своєю сім'єю: що відомо про сестру зірки та як виглядає?