“Це лише догляд”: Тіна Кароль зізналась, чи робила пластичні операції та як їй вдається так гарно виглядати

Тіна Кароль розсекретила, як їй вдається так гарно виглядати на свій вік та чи причетна до цього пластика: все дуже просто, потрібно правильно доглядати за обличчям.

Співачка Тіна Кароль на своїй офіційній сторінці в Instagram розповіла про своє ставлення до пластичних хірургічних втручань. Вона зазначила, що ніколи не зверталася до пластичних хірургів для зміни свого зовнішнього вигляду і навіть відчуває страх перед такими операціями. Тіна зазначила, що її власний перфекціонізм і страх того, що результат може не відповідати її очікуванням, стримують її від прийняття такого кроку.

Тіна Кароль зізналась, чи робила колись пластичні операції
Тіна Кароль зізналась, чи робила колись пластичні операції

Вона підкреслила, що віддає перевагу доглядовим процедурам для обличчя, які допомагають їй зберігати молодий вигляд. Не дивлячись на те, що інколи мала думки про можливість пластичних операцій, Тіна Кароль залишається відданою природному догляду за своїм обличчям і виражає стурбованість щодо можливих наслідків таких втручань.

Тіна Кароль зізналась, чи робила колись пластичні операції
Тіна Кароль зізналась, чи робила колись пластичні операції

Раніше у Тіни Кароль відбулись помітні зовнішні зміни, що привернули увагу її шанувальників. Її обличчя стало молодішим і свіжішим, що тривалий час спонукало до запитання про можливі пластичні операції. Блогери та шанувальники активно обговорювали це питання, спираючись на ознаки, які можна помітити на фотографіях та публічних виступах зірки.

Тіна Кароль зізналась, чи робила колись пластичні операції
Тіна Кароль зізналась, чи робила колись пластичні операції

Один з аналітиків вказував на можливість ринопластики, зауважуючи зміну форми її носа та його кінчика. Щодо загального вигляду Тіни Кароль, багато зазначали, що вона виглядає природно, але використовує ботокс для збереження молодіжного обличчя. На її обличчі відсутня міміка та зморшки, що може бути результатом частого застосування ботоксу. Також вона має “посмішку Джокера”, що теж може бути виправлено за допомогою косметологічних процедур.

Але сама ж зірка спростувала всі чутки та дала всім зрозуміти, що вона проти пластики та ніколи не мала її.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?