“Я не знала, куди рухатись далі”: Катерина Осадча розповіла про рішення, яке змінило її життя у 14 років

Телеведуча Катерина Осадча розповіла, яке важливе рішення їй довелось прийняти в підлітковому віці та як воно змінило її життя: між чим був вибір у зірки?

У віці 14 років Катерина Осадча опинилася перед важливим вибором, що змінив її долю в модельній сфері. На той момент вона працювала манекенницею в Києві і брала участь у престижному конкурсі моделей, який вважався аналогом “Оскара” для моделей. Катерина була серед фаворитів, їй пророкували перемогу.

Але коли підготовка до фіналу конкурсу наростала, їй надійшла неочікувана пропозиція від японської модельної агенції. Вони запросили її на роботу в Японії, і вона повинна була вирушити туди ще до завершення конкурсу. Перед Катериною виникла складна дилема: лишитися в Києві, щоб боротися за перемогу у престижному конкурсі, або прийняти виклик і розпочати новий етап у своїй кар’єрі в Японії.

Катерина Осадча розповіла про один момент, який змінив її життя
Катерина Осадча розповіла про один момент, який змінив її життя

Вона зважила всі “за” і “проти” та зрозуміла, що така можливість відкриє перед нею нові горизонти і дозволить розширити свої можливості у світі моди. Тому Катерина вирішила прийняти пропозицію від японської агенції і відправитися в Японію, не дочекавшись результатів конкурсу. Цей вибір виявився стратегічно правильним, оскільки вона знайшла успіх і визнання на міжнародній арені, розвиваючи свою кар’єру.

Катерина довгий час знаходилася на роздоріжжі. Вона стояла перед вибором між тим, щоб продовжувати боротьбу за перемогу і визнання в рідній Україні, або відправитися на невідомі шляхи Японії, де чекали нові виклики та можливості.

Катерина Осадча розповіла про один момент, який змінив її життя
Катерина Осадча розповіла про один момент, який змінив її життя

Проте вже незабаром вона зрозуміла, що ця поїздка стала переломним моментом її життя. Вона знайшла в собі силу подолати всі труднощі і здобути успіх в новому середовищі. Її рішення вирушити до Японії стало фундаментом для подальших досягнень у модельному бізнесі і допомогло їй знайти внутрішню рівновагу і визначити свій професійний шлях.

Тепер і все її життя ця пісня асоціюється з тим непростим рішенням, яке вона прийняла тоді. Вона вирішила залишити конкурс і полетіла до Японії, що кардинально змінило її життя. Далі був контракт з модельною агенцією в Парижі, де вона зрозуміла, чого насправді хоче.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?