Стала вдовою і замкнулась у собі: як склалося життя доньки Наталії Сумської – була багатообіцяючою артисткою

Наталія Сумська має двох дітей та у її доньки Дарини Мамай, на жаль, нічого не склалось у житті через одну причину, хоча всі їй прогнозували успіх у кар'єрі: що сталося у дівчини?

Наталія Сумська завжди оберігає своє особисте життя від публіки, на відміну від своєї сестри Ольги, через що у них неодноразово виникав конфлікт. Її прихильники вважають, що на це впливає безліч чинників. Відомо, що актриса пройшла через два шлюби. Вона народила прекрасну дівчинку на ім’я Дарина під час першого шлюбу з Ігорем Мамаєм.

Старша дочка акторки, судячи з усього, завершила кар’єру. Після смерті її чоловіка, Дарина була змушена повернутися до матері разом із своєю донькою. Наталя дуже турбується за свою спадкоємицю, оскільки та не має зараз цікавості до працевлаштування та взагалі до життя. Наталія відкрито заявила, що наразі її дочка перебуває у статусі утриманки у неї.

Наталія Сумська розповіла, чим займається її дочка Дарина Мамай
Наталія Сумська розповіла, чим займається її дочка Дарина Мамай

Дарина Мамай, яка втратила чоловіка кілька років тому, тепер разом зі своєю донькою отримує допомогу у всіх планах від Наталії Сумської. Іноді акторка висловлює занепокоєння щодо того, що її дочка живе відокремленим життям, і тепер це її особиста відповідальність.

Після втрати коханого в молодому віці дівчина сильно постраждала і вирішила відмовитися від кар’єри на сцені та в кіно. У всіх були великі надії на її майбутнє в акторській сфері, але доля привела її до іншого.

Наталія Сумська розповіла, чим займається її дочка Дарина Мамай
Наталія Сумська розповіла, чим займається її дочка Дарина Мамай

Наталія Сумська розповідає, що зараз вона повністю займається донькою і робить все можливе для того, щоб надати їй всі можливості у житті, але в той же час зазначає, що дівчина просто живе на цьому світі та успадкувала це від свого тата, який завжди чекав на щось, а сам нічого не робив.

Сама ж Наталія Сумська стверджує, що її підхід до життя зовсім інший: вона активно працює і готова використовувати будь-яку можливість, яка їй надається.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?