Успішна акторка, якій не щастило в особистому житті: чи знайшла Олеся Жураківська справжнє кохання

Акторка Олеся Жураківська відверто зізналась, як вона пережила розлучення з чоловіком та чи вільне зараз її серце: що відомо про особисте життя зірки?

Олеся Жураківська, відома українська акторка, поділилася своїм досвідом у справах кохання. Вона особисто відчула, що таке розчарування у стосунках, навіть у своєму єдиному шлюбі, який, на жаль, виявився нещасливим. Відповідно до її слів, спочатку все було чудово, але потім з’явилися непереборні ревнощі, взаємна недовіра та навіть аб’юз, що призвели до розлучення. Зараз Олеся відкрито говорить про своє особисте життя.

Олеся Жураківська розповіла подробиці особистого життя
Олеся Жураківська розповіла подробиці особистого життя

Олеся Жураківська підкреслила, що не дивлячись на таємничість щодо нових романтичних подробиць, вона завжди відчуває кохання в своєму серці. Вона зазначила, що для неї не існує поняття вільного серця, а замість цього важливо зберігати спокій у розмаїтті почуттів – кохання, щастя та матеріальні блага.

Щодо свого попереднього розлучення з колишнім чоловіком, з яким вони прожили понад п’ять років, акторка поділилася, що цей період був надзвичайно важким і наповненим внутрішніми конфліктами. Жураківська розповіла, що саме внутрішні зміни дозволили їй вийти з токсичного циклу стосунків і знайти внутрішню гармонію.

Олеся Жураківська розповіла подробиці особистого життя
Олеся Жураківська розповіла подробиці особистого життя

Зірка наголосила на важливості самостійності та особистісної зосередженості. Вона закликала жінок не зволікати у стосунках, які не принесли радості, й уникати будь-якої форми насильства або психологічного тиску. Олеся висловила переконання, що будувати своє щастя варто незалежно від інших.

Олеся Жураківська розповіла подробиці особистого життя
Олеся Жураківська розповіла подробиці особистого життя

Згадуючи про свій минулий шлюб, акторка зазначила, що її колишній чоловік ініціював розірвання стосунків, що стало для неї складним періодом. Цей досвід відкрив їй очі на важливість не розраховувати на інших і навчитися покладатися тільки на себе.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?