Андрій Джеджула розчарований розлученням своєї колишньої Санти Дімопулос з багатієм: “Це погана новина”

Екс-чоловік Санти Дімопулос вперше висловився щодо її розлучення із заможним чоловіком: що сказав Андрій Джеджула та що думає з приводу спільних людей зі співачкою?

Український телеведучий Андрій Джеджула поділився своїми роздумами стосовно розлучення своєї колишньої дружини, співачки Санти Дімопулос, з бізнесменом Ігорем Кучеренком. Він висловив занепокоєння, зазначивши, що новина про їхнє розлучення є досить сумною, особливо через те, що їхньому синові Данієлю доведеться пристосовуватися до нових життєвих обставин та налагоджувати взаємини з новою людиною.

Андрій Джеджула прокоментував розлучення Санти Дімопулос із багатієм
Андрій Джеджула прокоментував розлучення Санти Дімопулос із багатієм

Андрій Джеджула звернув увагу на те, що під час спільного життя з Сантою Дімопулос у нього не виникало проблем у спілкуванні з Ігорем Кучеренком, особливо коли мова йшла про їхнього сина. Він наголосив, що з Ігорем вони легко знаходили спільну мову, що сприяло стабільності і комфортному середовищу для Данієля. Однак тепер, після розлучення, йому знову доведеться звикати до нових умов та будувати відносини з іншою людиною.

Андрій Джеджула прокоментував розлучення Санти Дімопулос із багатієм
Андрій Джеджула прокоментував розлучення Санти Дімопулос із багатієм

Телеведучий зазначив, що зміни в житті їхнього сина викликають у нього занепокоєння, адже це завжди непросто для дитини. Він розуміє, що Данієлю знадобиться час на адаптацію до нових обставин та висловив надію, що ці зміни пройдуть якомога менш болісно для Данієля і що всі учасники ситуації докладуть зусиль для підтримки стабільності та добробуту дитини.

Андрій Джеджула щиро висловив своє побажання колишній дружині Санті Дімопулос знайти щастя та гідного чоловіка в майбутньому. Він зізнався, що довгий час не підтримував контакт з нею, але цього року ситуація змінилася. Санта сама ініціювала відновлення спілкування, оскільки виникла потреба обговорити питання, пов’язані з їхнім сином Даніелем.

Андрій Джеджула прокоментував розлучення Санти Дімопулос із багатієм
Андрій Джеджула прокоментував розлучення Санти Дімопулос із багатієм

Джеджула зазначив, що їхні стосунки зараз обмежуються виключно обговоренням тем, важливих для сина. Його син має картку, яка пов’язана з його батьківським рахунком, і вони домовилися про щомісячні виплати на особисті потреби сина.

Нові статті

Схожі статті

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?