“Канікули настали”: Маша Єфросиніна розповіла, ким працює її 9-річний син Олександр, коли уроки скінчились

Маша Єфросиніна — відома в Україні телеведуча і громадська діячка, яка має ще один статус – мама. Днями знаменитість розповіла, чим на літніх канікулах зайнявся її 9-річний син Олександр Хромаєв.

Маша Єфросиніна — відома громадська діячка і українська телеведуча, яка не тільки працювати встигає, але й з дітьми час проводити. Щоправда, іноді їй доводиться поєднувати ці дві справи. Наприклад, нещодавно в 9-річного сина Марії Олександра Хромаєва розпочались літні канікули.

Маша Єфросиніна розповіла, що оскільки її робочий графік ніхто не відміняв — їй довелось… взяти Олександра до себе на роботу.

В мене новий менеджер-супроводжувач – назвала нову спеціальність спадкоємця Єфросиніна.

Окрім цього телеведуча назвала головний обовʼязок маленького співробітника. Мовляв, відповідає за намотування нервової системи матусі на лікоть.

Маша Єфросиніна показала 9-річного сина Олександра
Маша Єфросиніна показала 9-річного сина Олександра

Якщо поглянути на геолокацію, то зіркова мама разом із сином-школярем знаходилась у Львові. Єфросиніна зазначила, що попри все пишається 9-річним сином, бо він росте дуже усвідомленою людиною. Зараз хлопцю вкрай непросто, бо разом із мамою він відвідує заходи, на яких присутні люди із ампутаціями та фізичними вадами, отриманими на фронті.

Олександр Хромаєв, незважаючи на свій невеликий вік — вже активно цікавиться проблемами таких людей.

Декілька тижнів тому Маша Єфросиніна розповідала і про свою доньку Нану. На початку 2024 року дівчині виповнилось 20 років. На сторінці своєї зіркової мами в Instagram дівчина зʼявляється вкрай рідко. Нана давно стала самостійною і уникає публічності. В соціальних мережах в доньки Єфросиніної є своя сторінка, але вона закрита і доступна лише для близьких друзів Нани.

Своїми нащадками Маша Єфросиніна пишається. Телеведуча зазначає, що в неї із Тимуром Хромаєвим ростуть дуже кмітливі, допитливі та розумні діти. І це для батьків — неймовірне щастя.

Нові статті

Схожі статті

Квартира маленька і орендована, але все зроблено з душею: Віктор Павлік показав, де живе з Репяховою і сином

Віктор Павлік одружений вчетверте, але живе в орендованій квартирі разом з дружиною та сином, при цьому забезпечує попередні сім'ї: як виглядає домівка зіркового подружжя?

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?