Не холостяк, як думають всі: як виглядає дружина Олександра Усика, яка народила йому 4 дітей (ФОТО)

Відомий український боксер Олександр Усик є сім'янином та часто транслює спільні фото зі своєю родиною: як виглядає дружина чоловіка та чим займається?

Катерина Усик є прикладом сильної і цілеспрямованої жінки, яка відіграє важливу роль у житті свого чоловіка, відомого боксера Олександра Усика. Вони познайомилися ще в шкільні роки, що стало початком тривалих і міцних стосунків. Разом вони пройшли через численні випробування, що лише зміцнило їхній союз. Тепер, будучи батьками чотирьох дітей, Катерина та Олександр є незамінною підтримкою одне для одного.

Катерина стала важливою опорою для Олександра, на яку він покладається не лише в спортивних досягненнях, але й у повсякденному житті. Вона відіграє головну роль у створенні домашнього затишку і підтримці сімейного благополуччя. Активно ділячись моментами свого життя у соціальних мережах, Катерина привертає значну увагу до своєї особистості.

Олександр Усик показав, як виглядає його дружина
Олександр Усик показав, як виглядає його дружина

Вона активно веде свій Instagram, де демонструє своє повсякденне життя: виховання дітей, догляд за домом і за собою. Цей гармонійний образ, який Катерина створює у своїх постах, продовжує захоплювати Олександра так само, як і в минулі роки. Незважаючи на це, вона не розголошує деталі інших своїх занять, що залишає певну загадковість навколо її особи.

Олександр Усик показав, як виглядає його дружина
Олександр Усик показав, як виглядає його дружина

Сім’я Усиків виховує чотирьох дітей: Єлизавету, Кирила, Михайла та новонароджену Марію. Старша донька займається танцями, тоді як сини захоплюються футболом і тенісом. Незважаючи на щільний графік, Олександр завжди знаходить час для дітей і підтримує їх у всіх починаннях.

Олександр Усик показав, як виглядає його дружина
Олександр Усик показав, як виглядає його дружина

Олександр Усик познайомився зі своєю майбутньою дружиною у школі. Після закінчення школи Олександр і Катерина жили разом декілька років, перш ніж одружитися у 2009 році. На той момент Катерина вже була вагітна їхньою першою дитиною, донькою Єлизаветою. 

Нові статті

Схожі статті

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.

“Колись ми були малі і сварилися”: зірка 1+1 Валентина Хамайко показалась разом зі своєю сестрою (ФОТО)

Валентина Хамайко нещодавно стала офіційною дружиною, а тепер відправилась у невелику подорож зі своєю сім'єю: що відомо про сестру зірки та як виглядає?