Змінився у всіх планах: 43-річний Сергій Притула розповів про свій шлях до популярності та чому пішов з ТБ

Колишній телеведучий Сергій Притула мав досить не простий шлях у сфері шоу-бізнесу та все ж таки зміг добитись свого, але згодом вирішив відмовитись від цього: чому шоумен покинув медіа?

Сергій Притула здобув широку популярність завдяки своїй активній участі в медійному просторі. Він став відомим через свою участь у різноманітних телевізійних проєктах, які швидко завоювали прихильність глядачів. Притула привертав увагу своєю харизматичністю, гострим розумом та вмінням порушувати важливі соціальні питання.

Свою кар’єру в медіа Сергій розпочав у 1998 році, коли пройшов кастинг і став радіоведучим. Його популярність зростала стрімко, що дозволило йому вже на початку 2000-х вирушити на навчання до Лондона. Під час перебування в Лондоні Притула випробував себе в різних професіях, таких як будівельник та помічник кухаря, що дозволило йому набути цінного життєвого досвіду.

Сергій Притула розповів, як розпочинався його шлях до популярності
Сергій Притула розповів, як розпочинався його шлях до популярності

Завдяки своєму природному таланту та наполегливій праці, Сергій Притула зміг стати одним із найвпливовіших медійних осіб в Україні. Його діяльність на телебаченні та радіо не лише розважала, але й спонукала до роздумів.

Справжнє визнання Сергій Притула отримав, коли став резидентом “Камеді Клаб Україна”. На цій сцені він швидко здобув популярність завдяки своїм гострим жартам та монологам, що часто критикували українських знаменитостей.

Сергій Притула розповів, як розпочинався його шлях до популярності
Сергій Притула розповів, як розпочинався його шлях до популярності

У 2008 році Сергій приєднався до команди Нового каналу, ставши одним із ведучих популярної ранкової програми “Підйом”. Паралельно з роботою на телебаченні він продовжував навчання на магістратурі, поєднуючи академічні успіхи з професійною діяльністю.

Протягом своєї кар’єри Сергій неодноразово змінював зовнішній вигляд. Спочатку він мав довге волосся, що створювало романтичний образ. Пізніше він вирішив змінити свій імідж, віддавши перевагу короткій борідці, яка додавала йому солідності та зрілості. Згодом Сергій обрав коротку стрижку та легку щетину.

Сергій Притула розповів, як розпочинався його шлях до популярності
Сергій Притула розповів, як розпочинався його шлях до популярності

Його кар’єра на екрані включала популярні скетч-шоу “Файна Юкрайна” та інші успішні програми, такі як “Вар’яти-шоу”, “Суперінтуїція”, “Хто зверху?”, “Діти проти зірок” та багато інших.

Згодом Сергій оголосив про наміри створити власну політичну партію і брати участь у майбутніх парламентських виборах. З початком повномасштабного вторгнення Сергій Притула прийняв рішення покинути кар’єру телеведучого, заявивши, що більше не повернеться до роботи в розважальному телебаченні. Нині він повністю присвячує себе діяльності свого благодійного фонду, який активно збирає кошти на підтримку української армії.

Нові статті

Схожі статті

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.