“Не тероризуйте мою сімʼю”: 45-річний Дан Балан розповів, чи мав роман з 39-річною Тіною Кароль – все піар

Дан Балан та Тіна Кароль були обожнюваною парою серед багатьох прихильників, але тривалий час було загадкою, чи дійсно між ними існують романтичні почуття чи це заради шоу: подробиці.

Дан Балан та Тіна Кароль, відомі тренери проєкту “Голос країни”, протягом довгого часу були обговорюваною “парою” в шоу-бізнесі. Під час телевізійних ефірів їхня поведінка часом створювала враження про наявність не лише професійних, а й особистих зв’язків. Перед камерами вони неодноразово демонстрували симпатію одне до одного, що породжувало чутки про їхні романтичні стосунки.

Дан Балан вперше висловився про роман із Тіною Кароль
Дан Балан вперше висловився про роман із Тіною Кароль

Однак нещодавно сам артист зробив заяву, щоб розставити всі крапки над “і”. Він стверджує, що між ним і Тіною Кароль не виникало ніяких романтичних стосунків, вони лише працювали разом у рамках спільного проєкту. Балан висловив своє розчарування стосовно фан-спільноти DanTina, яка і досі поширює чутки про їхні взаємини. Він звернувся безпосередньо до учасників групи, осудивши їхні дії як неприпустимі й шкідливі для його сім’ї та близьких.

Дан Балан вперше висловився про роман із Тіною Кароль
Дан Балан вперше висловився про роман із Тіною Кароль

Дан Балан відверто звернувся до групи фанатів, які активно поширюють чутки про його відносини з Тіною Кароль, наголошуючи, що це неправда. Артист нагадав, що вони не мають близьких стосунків і не спілкуються вже протягом двох років.

Також співак зазначив, що існування цієї групи базується на ілюзіях, що вони живуть у світі міфів і непідтверджених інформаційних зліпків. Тіна Кароль не коментувала ці чутки, утримуючись від будь-яких відповідей на цю тему.

Дан Балан вперше висловився про роман із Тіною Кароль
Дан Балан вперше висловився про роман із Тіною Кароль

Нагадаємо, що у 2021 році був скандал, коли продюсер Володимир Завадюк висловив думку, що історія кохання між Тіною Кароль і Даном Баланом була змонтована з метою підняття рейтингів шоу. Він стверджував, що вони лише виконували його сценарій про взаємний інтерес.

Проте пізніше Завадюк вибачився за свої слова та відкликав цю заяву, стверджуючи, що не мав права робити такі припущення. Дан Балан також втрутився в скандал, запевнивши громадськість, що роману з Тіною Кароль не існувало, а флірт між ними був лише вигадкою фанатів і спецефектів телеекрану.

Нові статті

Схожі статті

Квартира маленька і орендована, але все зроблено з душею: Віктор Павлік показав, де живе з Репяховою і сином

Віктор Павлік одружений вчетверте, але живе в орендованій квартирі разом з дружиною та сином, при цьому забезпечує попередні сім'ї: як виглядає домівка зіркового подружжя?

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?