Через кого плакала українська Леді Гага Камалія: ця жінка стала причиною її розлучення з мільярдером Захуром

Камалія є відомою співачкою та прожила у шлюбі з пакистанських мільярдером Захуром майже половину свого життя: чому подружжя вирішило розлучитись та яка причина?

У квітні цього року українська співачка Камалія оголосила про припинення свого двадцятирічного шлюбу з мільярдером пакистанського походження, Мохаммадом Захуром. Причини цього розлучення залишаються таємницею та не розголошуються. Хоча деякі люди вважають цей крок маневром для привернення уваги, сама Камалія підтвердила факт, що вже не живе з Захуром як його дружина.

Вона залишається в активному контакті зі своїм колишнім чоловіком через їхніх доньок, Мірабеллу та Арабеллу, для яких важливість контакту з обома батьками залишається без змін.

Камалія натякнула на реальну причину розлучення із пакистанським мільярдером
Камалія натякнула на реальну причину розлучення із пакистанським мільярдером

Співачка раніше заявляла про складний період у своєму шлюбі, звинувативши в цьому доньку свого чоловіка від попереднього шлюбу, Тетяну. За словами Камалії, за кілька днів до початку повномасштабного вторгнення її чоловік разом з доньками відправилися до Великої Британії, де їх прийняла їхня старша сестра, бізнесменка, що має власний будинок у Лондоні.

Камалія зіткнулася зі складними відносинами з донькою свого чоловіка, що призвело до швидкого повернення з Лондону до рідної України. Головними факторами конфлікту стали напруженість в Україні та мама Тетяни, яка є росіянкою. Навіть мати Тетяни, яка не підтримує події в Україні, почувалася образленою через несприятливі висловлювання Камалії щодо росіян.

Камалія натякнула на реальну причину розлучення із пакистанським мільярдером
Камалія натякнула на реальну причину розлучення із пакистанським мільярдером

У вересні минулого року після численних суперечок співачка вирішила остаточно залишити будинок, де її не були раді, і повернутися на батьківщину. Проте і тут їй не вдалося знайти спокій: її обурювало те, що під час конфлікту її чоловік взяв сторону своєї доньки.

Пізніше, після двадцятирічного шлюбу, Камалія оголосила про розлучення з пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром, не розкривши конкретну причину цього кроку. Відомості про те, чи була причиною розриву саме суперечка з донькою, залишаються невідомими.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?