Британка, яка знову стала українкою: Оля Полякова забрала доньку з престижного інтернату в Англії

Молодша донька Олі Полякової, Аліса — повернулась у рідні пенати. Довгий час дівчина навчалась в англійському інтернаті у Великій Британії. Зіркова мама розпитала її про враження і ось що почула.

12-річна донька зіркової співачки Олі Полякової, Аліса Буряковська — після довгої відсутності повернулась до України. Дівчинка покинула Бітьківщину ще на початку повномасштабного вторгнення і протягом останніх 2-х років перебувала в Англії.

Оля Полякова раніше зізнавалась, що молодшенькій доньці за кордоном дуже важко. Аліса дуже хотіла повернутись до рідної домівки, зустрітись із батьками та друзями. І, врешті решт, донька вмовила Олю Полякову на те, щоб мама дозволила їй повернутись додому.

Артистка привезла Алісу назад, в Україну і вже змогла з нею прогулятись територією свого розкішного маєтку. А ще — розпитати спадкоємицю про емоції, які вона відчуває після повернення у рідні пенати.

Молодша донька Олі Полякової Аліса повернулась до України
Молодша донька Олі Полякової Аліса повернулась до України

Розкажи мені свої емоції — попросила 12-річну доньку “Королева ночі” Полякова.

Аліса, хоч трохи і соромилась націленої на неї камери телефону — все ж відповіла на поставлене питання простою фразою “Добре. Дуже добре. Взагалі добре”.

Повернення зіркової доньки Аліси Буряковської до України відбулось попри те, що ситуація в рідній країні залишається вкрай напруженою. І хоча в Англії зараз набагато безпечніше — вдома все одно краще. Вочевидь, що дівчинка дуже зраділа своєму поверненню і із задоволенням прогулялась по лісу разом із мамою-співачкою і домашніми собачками.

 

Оля Полякова і її чоловік, бізнесмен Вадим Буряковський — батьки двох дівчат. Старша з них, 19-річна Марія — вже зовсім самостійна дівчина і, як і мама, обрала для себе творчий шлях. Співає  пісні і активно веде соціальні мережі. А ще — самостійно заробляє собі на життя. Тому кишенькові гроші від батьків їй більше не потрібні.

Оля Полякова з доньками: старшею Машею і молодшою Алісою
Оля Полякова з доньками: старшею Машею і молодшою Алісою

Молодша донька подружжя, Аліса – на 6 років молодша за сестру. Вона народилась 5 жовтня 2011 року.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?